Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik januárba szültek és nem...

Akik januárba szültek és nem házasok megkapták az anyakönyvi kivonatot?

Figyelt kérdés
nem vagyunk házasok de eggyütt élünk apasági nyilatkozatkész jan 15-én csináltatuk meg!méd 1 hetem van a kiirt idöpontig!szerintetek most akkor misekapunk semmit és nem lehet intézni a papirokat.
2010. jan. 30. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Sok ilyen kérdés van és mindnél leírtuk, mi a teendő az új jogszabályok alapján. Keress ráés gyűtsd össze a papírokat. Különben meg vagy nem kapsz semmit és vársz, vagy a nevedre anyakönyvezteted és utólag veszi apa a nevére. Egyik se tűnik praktikusnak...

A jelenlegi papírod nem elég.

2010. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ti sem kaptok semmit, mert nincsenek felkészülve rá. Nincs nyomtatvány hozzá, csak elméletben eszelték ki, a gyakorlati résszel meg nem foglalkoztak. Csak ezzel sok család anyagi biztonságát kérdőjelezik meg. Még szerencse, hogy mi összeházasodtunk. Csak a férjem fizetéséből nem élnénk meg hónapokig a hülye bevezetésük miatt.
2010. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én másodikán szültem, 8.án voltunk a 8.kerületbe az önkormányzatnál,kiadták az anyakönyvi kivonatot zok szó nélkül, pedig ott tettük le akkor az apasági nyilatkozatot. Már postára is adtam az igénylést, de félek visszadobják.
2010. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!