Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előjele lehet?

Szülés előjele lehet?

Figyelt kérdés
Vasárnap lépek a 36. hétbe és az utóbbi napokban eléggé megy a hasam. Lehet ez akár a szülés előjele is? Járt már valaki így?

2014. nov. 28. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem az nem a szülés jele mert ha megy a hasad az jót jelent mert másoknak szorulása van.. nyugi ne ijedj meg minden rendben lesz 40 hetes kismama :)
2014. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pont úgy hallottam, hogy az lehet az előjele. Nekem mondjuk nem így volt, de a nővéremnek igen.
2014. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kezdesz betojni. Én is így vagyok:D Én másodikkal vagyok az utolsó hetekben, kábé egyidősek vagyunk, én kedden leszek 37 hetes. Elejétől kezdve vastabit kell szednem és ne tudd meg, hogy belassított. De az utóbbi pár napban minden reggel megyek wc-re. Szerintem azért, mert már nagyon izgulok:D

Előző terhességemnél csak az előtte való nap kezdett el szabályosan menni a hasam, az is szerintem azért volt, mert be voltam ijedve:D Azért féltem, nehogy lekakiljam a babámat szülés közben, mert itt nem csinálnak beöntést és szerintem azért reagálok most is így, mert már lassan bármikor beindulhat-és ez nagyon bennem van, mert elejétől kezdve "eldöntöttem", hogy szeretnék jövő szombaton megszülni és az már baromi közel van. Szóval szerintem a tudat. (Elsővel is előre eldöntöttem, hogy mikor akarok szülni még az elején és bejött, ezért félek, hogy most is bejön:D és már nincs sok időm...jön a pánik:..D)

2014. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a szülés előjele. Nekem is hasmeném volt a terhesség vége felé.
2014. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*hasmenésem.

elírtam bocsánat.

2014. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Simán benyelhettél egy vírust is.
2014. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nemrégen múltam,de én is nagyon izgulok már!! :)

nekem nincs hasmenésem,csak konkrétan annyira fájnak az izületeim.. a medencecsontom,keresztcsontom,farcsontom..

nyilal ha megyek,feküdni sem kényelmes és egész nap kőkemény a hasam,mintha lehúzná egy tégla...

Nagyon várom már a szülést,de úgy érzem amúgy se marad bent a kislányom dec 25-ig

2014. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Terhességem végéig szorulásom volt. Mielőtt elkezdtem vajjudni előtte 6 órával volt hasmenésem..3 órával előtte véreztem ( tágulási vérzés ) nekem az első babám 3 óra alatt meglett. :) Ugyebár a tágulási vérzés..na én a 4. emeletre FEL LÉPCSŐZTEM a kórházba. :D + itthon is volt 3 emelet lépcsőzés.. mire a doki megvizsgált akkor már majdnem teljesen kitágultam! Csak ajánlani tudom, jó a fájások persze rosszak de ha sétálsz felfele a lépcsőn jobb lesz! :) előbb túl leszel rajta jobban tágulsz! Bizonyított tény!
2014. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Millió dolog lehet, nyilván a szülés előjele is. De még ráérsz a szüléssel 2-3 hétig:)

Nekem is mindkét gyereknél volt, napokkal előtte.

2014. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!