Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányingerem van szédülök,...

Hányingerem van szédülök, levert síros lettem és a hasam is fáj nem görcsöl csak fájdogál. Lehet ez a szülés előjele? 37+1hkm

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Én az egész terhesség alatt sírós voltam. Képes voltam mindenen sírni. A híradót is végigsírtam, mikor balesetről, átverésről vagy ilyesmikről tudósítottak:) Az, hogy levert vagy az már szerintem ilyenkor nem ritkaság, már nagyon el vagy fáradva, sehogy sem jó és már gondolom túl lennél rajta.Ha fájdogál, az lehet jósló is.Kitartás, már nem sok van:)
2014. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem azért van. Csak már várod a végét, inkább attól lehet.
2014. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont én is 37+1 vagyok. :) És fájdogál kicsit a hasam, meg délelőtt nagyon szédültem, most jobb. Szerintem nem a szülés előjele, legalábbis nagyon remélem. Próbálj meg aludni egyet, ha tudsz!
2014. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy a front, időjárás, mert én is így vagyok ma. De én Angliában élek, így biztosan nem ugyanaz a front hat ránk. Itt ma nagyon borús, szeles az idő és esik is. Engem a szél mindig kicsinál. Ma konkrétan csak enni keltem fel, fekszem, néha be is alszom. Nagyon nyomott vagyok.

A sírással kapcsolatban meg igaza van a többieknek is, én már többször kibuktam, így a vége felé már nehezebben viselem az egészet. Itt fáj, ott fáj, magas a vérnyomásom, néha a cukrom is, szóval már túl lennék rajta, csak, hogy tudjam minden rendben van. Szeretném már az egészséges babámat a kezemben tartani, de persze tudom, hogy még jó lenne pár hetet bent maradni.

A kisfiammal is egyre kevesebb az erőm, türelmem foglalkozni, pedig még csak 4 éves. Szóval ezek a dolgok engem nagyon bántanak, ezért sokszor elsírom magam mostanában. :(

36+5hkm

2014. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!