Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van harmadik gyermeke születésével kapcsoltaban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
2014. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fájás, tágulás lényegében minden érdekel!
2014. nov. 28. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani, könnyebben tágultam (nem volt oxitocin) és brutálabb volt az utolsó egy-másfél óra. A könnyebb tágulást a málnalevél teának tudom be. ;-)
2014. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, de barátnőm mesélte, hogy az első szülése brutális volt, a második elég lightos, bármikor újra végig csinálná, a harmadik pedig éppen a kettő közé esett :)
2014. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont úgy volt ahogy a négyes írta. Kis korkülönbséggel.
2014. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A harmadik után sem tudom, hogy milyen a fájás, a jóslófájás, a tágulás... az orvosom szerint betonból van a méhszájam. Császároztak.
2014. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő magától indult, sokára lettek meg, fájtak nagyon! A harmadikat indították öt nap túlhordás után burok repivel és gyorsan meglett. Könnyebb volt, gyorsabb és nem fájt annyira..
2014. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Harmadik babámnál úgy "rángatott" be a szülésznőm a kórházba,mert a 2. babám 40 perc alatt született meg.

14 órát vajúdtam, fájásleállásom lett, oxitocin, kézzel tágítás, egy orvos nyomta, a másik húzta....

A 3. szülésem volt a legnehezebb :(


Ne stresszeld magad,mert minden szervezet, minden szülés más!

Kívánom, hogy gyors és szép legyen! :)

2014. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban minden szülés más lehet, ahogy minden szervezet is más. Nekem az első nagyon fájdalmas volt (mivel rettentő sűrű cseppszámmal tolták az oxitocint, az ügyeletes doki sietett volna haza), bár nem tartott túl sokáig, 5 órás volt, a második farfekvéssel született, nagyon hosszan, több, mint 30 órát vajúdtam, ennek ellenére nem maradt túl rossz élmény, a harmadik viszont 2 órán belül megszületett. Persze nyilván akár milyenek a szülés körülményei, az ember nem kap röhögőgörcsöt, nagyon gyors, és könnyű szülést kívánok mindenkinek, aki még előtte van (én dec. 25-re vagyok kiírva), és jó egészséget.
2014. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!