Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Voltak ma erősebb jósló...

Voltak ma erősebb jósló fájásaitok? Nem tudom, hogy az időjárás miatt, vagy hogy közeleg a szülés.

Figyelt kérdés

Igaz, tegnap nézett méhszájat a doki, mondta hogy 1 ujnyira már nyitva vagyok. Ma délelőtt kicsi nyákdugóm is távozott, enyhén barnás volt. Lehet, hogy csak a vizsgálat miatt volt ma több keményedésem és fájásom?

38 hetes


2010. jan. 30. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma nem volt még semmi jóslóm, de általában 21-22 óra körül szokott lenni. Lehet, hogy neked már közeledik a szülés, olyan izgi :) Könnyű szülést kívánok! 36h km
2010. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, Meg amúgy is minden nap más...

Nekem tegnap keményedett sokat a hasam, ma nyugi volt.

36 hetes vagyok

2010. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég sok jóslóm volt ma, egész nap fájt a derekam, meg a hasamba is bele-belenyilalt. Remélem már nemsokára szülök. 39+6
2010. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem csütörtökön ment el a nyákom! elötte átlátszó volt utána ilyen barnás és el is ment!!!azota fáj ez fáj az keményedek mint agy szikla de semmi!!38+6hetes vagyok!ha enyhülne az idö biszti beindulna
2010. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Éjszaka nem volt semmi, de most reggel újra keményedek, szinte egyfolytában. És nem olyan mensisen, hanem élesen fáj a hasam alja, néha még a derekamba is nyilallik. Nem tudom mi lesz.
2010. jan. 31. 10:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak megírom nektek, hogy 2010.01.31-én megszületett a kisfiunk, úgyhogy ez már a közelgő szülés jele volt, amit éreztem! :)
2010. febr. 6. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!