Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap észrevettem, hogy a...

Tegnap észrevettem, hogy a mellbimbómon fehér kis pöttyök vannak mintha pattanás lenne és ha megnyomom ki is jön belőle az a fehér? Ez lehet baba?

Figyelt kérdés

Mult honapban spontán vetélésem volt de nagyon fiatal terhesség volt ezért a doki azt mondta nem kell várni. A hasam alul hol jobb oldalt hol bal oldalt szurkál fáj a derekam is néha. Lehetséges, hogy máris sikerült? Szinte minden nap együtt voltunk- ma vagyok 25.nap. nem tudom mikor kellene most megjönnie mert a mult havi 72. napra jött meg

Mikor teszteljek legközelebb? Ma reggel volt teszt nega lett


2009. júl. 5. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek
2009. júl. 5. 18:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a választ én sem tudom de úgyanígy vagyok!Junius 7-én sajnos elvetéltem és most nekem is terhes tüneteim vannak!!!Elvileg 7-én kéne megjönnie 28 napos ciklusnál mert állítólag ha spontán vetélés van és nincs művi befejezés akkor ugy kell számolni a következő ciklust mintha csak megjött volna!Ha te kiszámolod akkor neked mikor kéne megjönnie?
2009. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom Hozzátok Lányok, ugyanígy vagyok, mint Ti. Teszt ma reggel nega, három napja barnázgatás, de a mensimet csak kb. 9-10 nap múlva nem várom.

Jaj, a melledet ne nyomkodd, nem szabad! Várj még három-négy napot, és utána tesztelj, talán akkor már mutat valamit.

Lányok, nagyon drukkolok Nektek, majd írjátok meg, hogy mi lett!

2009. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lányok msn? ritus19855@[reemail.hu
2009. júl. 5. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Ok, felvettelek. :)

(2. válaszoló)

2009. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor leszel msn-en? Sajna elkerültük egymást, mert pont vendégeim jöttek. :( Ne haragudj. :( (utolsó)
2009. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!