Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni Kenézy kórházról...

A debreceni Kenézy kórházról tapasztalat? Hogy zajlik le a szülés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a Kenézyben szültem, ill. magas vérnyomás miatt császár lett belőle.

A lényeg, hogy felkerültem a vajúdóba, de egyáltalán nem tágultam. Nagyon kedvesek voltak a szülésznők, nekem fogadott dokim volt ő is végig mellettem volt. A szobák tűrhetőek, viszont a csecsemős nővérek leég bunkók, nekik is a pénz kell, akkor rendesebbek.

Én ha még szülök, azt is ott fogom szülni.

2010. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért aggódok én is.Amikor az első gyermekemet szültem,minden ok volt,csak a csecsemősnővérek nem.Durvák voltak,nem szivesen segítettek.Kb. mennyit érdemes nekik adni?
2010. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
500 adtam, de addig tartott a kedvesség. De lehet jobb ha felszereled magad táblás csokikkal.
2010. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez aranyos.Végül is ez lenne a dolguk.Az ember meg kénytelen úgy viselkedni mint egy cukrosnéni.És hogy csináltad?Mikor váltás volt mindig előkaptál egy tábla csokit?
2010. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én olyan szobában voltam amelyikbe 3 óránként hozták a gyereket etetni, aki hozta annak dugd a zsebébe. Ne félj ezek nem felejtenek, utána mindig ő viszi és hozza gyereked. És segít mindenbe, ezt a pár napot át lehet így vészelni. Egy nap 2 váltás van azt hiszem,ez napi 2 tábla, szerintem megéri.
2010. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha babás szobában leszek rámnéz majd valaki?
2010. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ezzel nincs tapasztalatom, a szülésznő aki ott van nappal és éjjel az biztos.
2010. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!