Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szültem, kezd elmúlni...

3 hete szültem, kezd elmúlni a gyermekágyi folyásom, de a szülés után már az első napon iszonyatosan bűzös folyás ürült, amíg tartott éreztem nadrágon keresztül is. Most már kevesebb van, de az is bűzös, bár nem annyira mint eleinte. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A méhemben nem maradt semmi, mert a szülés után betapintott a doki
2010. jan. 31. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valami nem jó!

Menj vissza minél elöbb az orvoshoz, mert lehet fertőzés vagy gyulladás, gomba.

Meg szünteti a kellemetlen szagot pár nap alatt az orvos, megfelelő kezeléssel.

2010. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
feltetlenul orvoshoz minel elobb!valamit osszeszedtel ezekbol a steril korhazakbol!
2010. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos mielőbb.
2010. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is kellemetlen szagú még mindig, nem sok és már nem is barna. Voltam dokinál, semmi sem volt a kenetben, 8 hetes vagyok. Alkati kérdés ez is, a 6 hetesen szólj hogy vegyen kenetet is mert kellemetlennek érzed.
2010. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim előre szólt, hogy a gyermekágyi folyás kellemetlen szagú lehet. azt mondta, hogy az teljesen normális. Viszont ha konkrétan büdös, akkor ott valami gáz lehet. Kérdés, hogy hol a határ a kellemetlen szag és a büdös között. (Nekem csak kellemetlen volt és 6 hét után elmúlt)
2010. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak!:) Köszi. Már megnyugodtam, több helyen olvastam ezt, amit írtál, hogy természetes velejárója, hiszen nem egy egyszerű mensiről van szó... nekem is kezd elmúlni a szag is és a folyás is. Köszi a válaszodat.
2010. febr. 2. 11:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek! Köszi, én is erre gondoltam ( a kenetre), meg az ultrahangra mindenképp, mert már mindenfélét beképzeltem magamnak.. :))
2010. febr. 2. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!