Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tart a szülés utáni...

Meddig tart a szülés utáni vérzés?

Figyelt kérdés

Normális, hogy egyik nap semmi, másik nap meg újra?

Mikor jön meg a rendes menstruáció szülés után?



2014. dec. 7. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem szülés után 3 héttel múlt el,de ez egyénenként változó,mint az is,h utána mikor jön meg. Nekem 8 hetes a kisfiam, de még nem jött meg,pedig nem is szoptatok. :-)
2014. dec. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Normális! Én 8 hétig véreztem így. Általában maximum 6 hétig tart, de még a 8 is elképzelhető. Persze van akinek rövidebb idő. Nekem 4 hónapos a babám, még nem jött meg. Szoptatok.
2014. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
normalis, en 6 hetig vereztem. most 5 honapos, még szopizik, nem mestrualok.
2014. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 2 hétig véreztem,7 hónapos volt a lányom amikor először megjött,utána még egy 1 évig szoptattam.A másodiknál 1 hétig,10 hónapos volt amikor megjött,utána még 16 hónapig szoptattam.
2014. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig tartott, Utána a 7. héten jött meg először és utána be is áll a ciklusom.
2014. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 hétig véreztem, utána a 6.hétig csak vérezgettem, nekem is volt olyan, hogy egyik nap nem utána megint egy kicsi. Aztán a 6. héten meg is jött, ami ugyan olyan volt mint a terhesség előtt, bár nem volt rendszeres szoptatás alatt, csak utána rendeződött. Nekem mind a két baba után ez volt.
2014. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!