Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első szeretkezés...

Szülés utáni első szeretkezés sikertelen próbálkozás, fájdalmas és enyhe vérzés, ez normális?

Figyelt kérdés
Eltelt a 6 hét, a doki zöld utat adott. Amellett hogy teljesen érzéketlen volt a hüvelyem, a behatoláskor nagyon fájt. Nem is sikerült, mintha falba ütközne, és utána enyhe vérzés jött. Legjobban a szüzesség elvesztéséhez hasonlit. Menjek dokihoz, vagy várjunk még? Más hasznos tanács, tipp?

2014. nov. 15. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk hónapokba tellt, míg javult a helyzet.
2014. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónap volt, mire fájdalommentesen együtt tudtunk lenni.
2014. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Síkosítóval próbáljátok + sok előjáték. 9 hónapja szültem, most már egész jól megy, de eleinte fájdalmas volt eléggé :(
2014. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi is sikostito hasznaltunk az elejen, most 7 honap utan mar nem faj. nekem mindenki azt mondta, hogy legyek turelmes legtobb esetben kell egy ev mire helyre all minden.
2014. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is honapok voltak mire jobb lett a dolog.most 8honapja de meg mindig nem az igazi.van egy pont ahol faj.doki azt mondta h a szuzhartyam egy darabja...kb.szikrat nem kaptam...
2014. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem császár után is fájt. Igaz előtte volt pár kézzel tágítás, stb, gondolom pszichésen is volt a fájdalom. Sikosító sokat segít, víz alapút vegyetek.
2014. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez még hónapokig így lesz.....

Síkosító, sok előjáték.

2014. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Akkor a sikositót kipróbáljuk, és türelem.
2014. nov. 17. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!