Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 100-as fájások mit jelenthetnek?

100-as fájások mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Ma voltam nst-n és közel 100-as fájásaim voltak, utána voltam uh-n és azt írták,hogy 'telt magzati belek". 37 hetes terhes vagyok.

2014. dec. 8. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
én március 8ra voltam kiírva és január 14én 100as fájásaim voltak.akkor infúziót kaptam 3,5hétig h ne induljon be a szülés.de így is hamarabb megszültem, február 12én.úgyh szerintem te is hamarosan szülni fogsz!37ik hétben már ha megindul a szülés az nem baj
2014. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a mérések teljesen relatívak. Orvos elemezgeti őket, de nekem szülés alatt alacsonyabbak voltak, mint előtte a jóslók alatt, érzésre viszont nem. Ha erősebben húzták meg a gumiszalagot, akkor nagyobbat mutatott, ha lazábban, akkor meg kisebbet. Teljesen független volt a valóságtól.
2014. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 100-as fájásaim voltak a 37-38. héten, de csak jóslók voltak, nekem nem indult meg ettől előbb a szülés.
2014. dec. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 20-30-al mentem szülni. A tolófájások voltak 100-asok, de ez nem mérvadó. Egyik nőnek a 20-as is iszonyat fáj, mások a 100-ast is csak alig érzik meg. Lehet, hogy nálad ez egy szimpla jóslónak felel meg, én meg majdnem beleőrültem, annyira fájdalmas volt.
2014. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A telt magzati belek azt jelenti, hogy ott van már az a szurok szerű anyag, ami a baba első széklete lesz. Ez jó, hiszen nem kakilt bele a magzatvízbe, ergo az tiszta.
2014. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 60-70-es jóslóim voltak a gép szerint, alig éreztem valamit, vajúdásnál 140-es fájásaim voltak amiket csak kicsit éreztem erősebbnek egy enyhe alhasi görcsnél. Fájásgyengeség miatt császár lett a vége, nem tágultam semmit sem az oxitocin ellenére sem. Persze indított vol burokrepesztéssel 1 héttel a terminus előtt, mert magas vérnyomásom volt, valószínűleg ha magától indul a szülés akkor rendesen mentek és haladtak volna a dolgok. A szervezetem és a baba még nem volt felkészülve.
2014. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira gép függő, hogy én sem hittem el még nem tapasztaltam, minden nst-men 80-100 közötti fájásokat mutatott a gép a doki kérdezte is, hogy ugye érzem őket. Még csak keményedést sem éreztem, szülés közben mikor már olyan fájásaim, voltak, hogy remegett a lábam a fájdalomtól, és nem győztem kapaszkodni ránéztem a gépre, maximum 24-ig ment fel :). A hugom mondta (Ő volt bent velem), hogy a tolófájások alatt 36-ot mutatott. Szóval nyugi, semmit nem jelent.
2014. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!