Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikortól szokták számolni a...

Mikortól szokták számolni a vajúdást? Akkor amikor még enyhe fájások jönnek ritkán vagy amikor már erős sűrűbb fájások vannak?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően tettem fel a kérdést.
2014. okt. 26. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Első fájástól (gyenge), vagy magzatvíz folyástól.
2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.ezt nem tudtam eldönteni.tőlem mikor kérdezték hány órát vajúdtam az erős fájásokhoz viszonyítottam.onnan számoltam.akkor nekem aztán jó hosszú volt a vajúdás.
2014. okt. 26. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, hogy kb. 9 - 10 órán keresztül enyhék voltak, amiket simán röhögve kibírtam. Ezt otthon töltöttem. Kb. az utolsó 6 óra volt keményebb és az a nagyon durva csak 1-2 óráig tartott. Így volt akkor összesen 15 óra. :) Ezen már én is gondolkodtam, de az enyhéket is számolni kell. :)
2014. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyhe fájás is a vajúdáshoz tartozik. Mindig csodálkoztam, hogy mennyi anyuka mondja, hogy pár óra alatt megszült, aztán kiderült, hogy a kórházba érkezéstól számolják, meg az erős fájástól számolják. Nekem az első babám 10 óra, a második 4.5 őra alatt lett meg. A vajúdást a legelső fájástól számolom. Nekem konkrétan a derekam kezdett el fájni.
2014. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy 9-kor elfolyt a víz, 15 óra körül jöttek az enyhe fájások (addig semmi), 19 óra körül erősödtek, 10-kor született meg a babám. Ha megkérdezik, akkor azt mondom, hogy 13 órát vajúdtam, vagyis a víz elfolyásától a szülésig számolom. Attól, hogy még nem volt fájás, már elindult a folyamat.
2014. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!