Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Márciusban szülök a dél-pestib...

Márciusban szülök a dél-pestiben. Milyen régi házassági anyakönyvi kivonatra van szükség?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 300 napnál nem régebben kötöttetek házasságot, akkor az eredetit, ha annál régebben, akkor kérni kell hiteles másolatot attól az anyakönyvi hivataltól, ahol házasodtatok - ez teljesen úgy néz ki, mint az eredeti, csak a dátum más.

2010. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez már megszűnt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is ott szültem és ha 300 napnál régebbi ha nem akkor is az eredeti kell.Nem kell másoltatni semmit se.

2010. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Senki nem is beszélt másoltatásról, az anyakönyvi hivatal által kiállított másolat nem fénymásolat.

Nem tudom, te mikor szültél, kedves második, de három hónapja még kellett és nem tudok róla, hogy megváltozott volna a jogszabály.

2010. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát majdnem 3 hónapja szültem képzeld,pontban nov. 17.-én és nem kellett.Hidd el kedves kérdező hogy nem kell.
2010. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ajjaj,össze ne vesszetek!:)köszönöm szépen a segítséget,azért kérdeztem,mert kórháza válogatja,és hallottam olyat is,hogy 30 napnál nem lehet régebbi.szeptemberben házasodtunk,ezek szerint jó az eredeti.köszönöm szépen még egyszer!!
2010. febr. 1. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:

A 30 napos nagyon régen volt.

Részemről én nem veszekedtem, októberben szültem ott és nem volt jó az eredeti. Úgy látszik másik ügyintézőt fogtunk ki, vagy tudja a nyavaja.

Könnyű szülést!

2010. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én november 28-án szültem ott és kérték a 300 napnál nem régebbi kivonatot.ezt ott kell kikérni,ahol a házasságot kötöttétek.
2010. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok ismét.

Én is bementem Oda ahol a házasságot kötöttük és mondták hogy ezt (a hónapot is mondta de már elfelejtettem)már eltörölték.Akkor biztosan úgy van ahogy a kedves első válaszoló írta hogy más ügyintézőt kaphattunk vagy nem tudom de tőlem tényleg nem kérték!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az lesz a legjobb ha arra van utad megérdeklődöd.

2010. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az eredetit vittük (6 éve esküdtünk) és semmi gond nem volt vele.
2010. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm még egyszer!!Mindenkinek jó egészséget,és sok babázást kívánok!!
2010. febr. 3. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!