Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 17 évesen szülhetek császárral...

17 évesen szülhetek császárral magánklinikán? Vagy 18 éves kor alatt nem is mehetek magánklinikára szülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 14:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon kíváncsi lennék, 17 évesen mégis milyen pénzből akarod finanszírozni a magánklinikát.
2014. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
53%

Szülhetsz,de mért szeretnél császárt?

Egy kétgyermekes császáros anyuka.

2014. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
43%
Bárhova mehetsz szülni, de császárt csak indokkal kaphatsz.Vagy legalábbis én ahol szültem magánklinikán, ott csak utolsó pillanatban döntöttek a császár mellett,addig természetesre készültem.
2014. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért kérdeztem mert mindenhol azt olvasom neten ,hogy magánklinikán sok pénzért lehet császárral szülni.. és én azzal szeretnék, mert hajlamos vagyok arra h kinyuljon a bőröm de nem húzódik vissza és félek ,hogy nem állna vissza minden az eredeti állapotra.

2014. dec. 14. 15:11
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kórház,hanem orvosfüggő. Vannak orvosok,akikkel mindent meg lehet beszélni megfelelően tömött boríték mellett és vannak, akiket azzal se tudnál rávenni.
2014. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Értem. Ha valaki esetleg tud ajánlani (privátban) olyan orvost aki elvégezné pénzért ,azt nagyon megköszönném!
2014. dec. 14. 15:24
 7/34 anonim ***** válasza:
67%
Ha találsz olyan orvost, aki vállalja, hajrá.
2014. dec. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
A bőröd meg így is, úgyis kinyúlik a 9 hónap alatt, ha a hüvelyeden halad át a baba, akkor is, szóval én ezt nem is értem, hogy gondolod.
2014. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok, nem véletlenül szeretnék császárt. Mert éppen elég h máshol kinyúlik.Nem értem miért kell ilyen ellenszenvesnek lenni. Csak egy egyszerű kérdésem volt. Más ennyi idősen 3-4 fiőval már minimum együtt volt és többnyire részegen esnek teherbe felelőtlenül! Én 3 éve együtt vagyok a párommal,tabletta mellett fogant! Mivel biztos lábakon állunk nem fogom elvetetni, csak szimplán szülés után is szeretnék összebújni a párommal úgy, hogy nem feszengek h-h nézhetek ki lent..
2014. dec. 14. 15:43
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

Magánklinikán szülhetsz császárral, de elég húzós az ára. (mikor én néztem, 3-400 000 volt a vége). Ha összeházasodsz a pároddal, nagykorúsítanak, és nem kell a szülői beleegyezés, egyébként szerintem kérni fogják, de ebben nem vagyok biztos. Elég sok orvos elvégzi, és még csak többet sem kérnek érte, mint a rendes szülésért.

Egyébkét még fiatal vagy, ha jó a genetikád, szinte nem is lesz észrevehető odalent, hogy szültél. A változás sem olyan nagy mértékű, én a tamponon érzem, hogy mintha kicsit tágabb lennék, de a szexben nincs változás. :)

2014. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!