Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a Róbert...

Mit kell vinni a Róbert magánklinikára szüléskor?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Magadnak, szoptatós melltartót, elölgombos hálóinget, papucsot, köntöst. Más nem nagyon kell.
2014. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A babának kell ruha, pelus vagy bármi? Mellszivo kelleni fog?
2014. márc. 27. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell neki semmi, csak majd amiben hazahozzátok. BEnti ruhákban van. Van kórházo mellszívó, ami sokkal jobb mint a boltban kapható. Pelust is adnak.
2014. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja,de nekem még hálóinget és papucsot(ilyen kis egyszer használatos pamutot,de ha otthon felejted végül is megteszi)adtak,szóval nem nagyon kell semmi különös
2014. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pelenkát, krémet, popsitorlot... Vagy poharat, evőeszközt sem kell vinni? Csak annyit, mint egy mandula műtétre?
2014. márc. 29. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
2022-es állapot: gyakorlatilag mindent adnak, kórházi ruhában van míg haza nem mentek, van pelenka (Bella Happy), popsitörlő, krém is tehát vinni nem kell, de nem haragszanak nyilván ha sajátot használsz (én saját popsikrémet használtam mert ott a gyógyszertári van). Szoptatós párna is volt minden ágyhoz, de nem próbáltam mert vittem sajátot. Szóval elsősorban magadnak érdemes 1-2 szoptatós hálóing (szerintem melltartó alá egyéni preferencia kérdése ott, de a hazaúthoz jól jön), papucs, neszeszer, köntös. Szülés utáni nagybetét van a wcben, csak a hálós bugyit kellett vinnem. Mellbimbóvédő krém erősen ajánlott, és amikor én voltam, be kellett hozatnom a fejőt otthonról, nem mondták hogy lenne, sőt a kézi fejést szorgalmazták. Nagyon messze van a konnektor az ágytól, nem árt egy hosszú töltő, minden más van helyben, vagy megoldható.
2022. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!