Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülés kinek hogy...

A második szülés kinek hogy alakult, ha az első is max 2 órán belül megvolt, és a tesók közötti korkülönbség is max.2-2,5 év? Jobban fájt mint az első, hosszabb volt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik fájt legjobban,igaz nagyobb is volt,mint az első kettő.
2014. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a második szülésem nem releváns, mert farfekvéses volt, úgy is szültem, ami azt jelentette, hogy sem oxitocinnal, sem bármely más módon nem lehetett "siettetni", már ha szükséges lett volna. A harmadik lányom viszont 2 órán belül megszületett.
2014. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

23 hónap van a két szülésem között.Első betöltött 41 hetesen indult enyhe,rendszertelen mensiszerű fájdalmakkal,ezt még nem nevezném vajúdásnak.Kaptam oxit,na onnantól kellett kapaszkodni,mert azonnal egybefüggő,szünet nélküli,nagyon erős fájásaim lettel,de hála az égnek másfél óra volt az egész.Második szülésemnél nagyon el akartam kerülni az oxitocint,de nem jött össze,a 39. héten magzatvíz csorgással indult,szintén nagyon enyhe kis fájásokkal.Megint oxit kaptam,de szerencsére itt nem lettek brutál fájásaim,szintén másfél óra volt,de az első egy óra csak 8 perces enyhe fájásokból állt,fél óra volt a keményebb,de azt meg vígan kibírtam,el sem fáradtam és már ki is pottyant,pedig 4 kilós szép szál legényke lett.

Most a harmadikkal vagyok 31 hetes,kíváncsi leszek...

Minden jót!

2014. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!