Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 17 éves fiú és egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves fiú és egy 14 éves lány közötti korkülönbség még rendben van?

Figyelt kérdés
Ez még határeset, vagy elfogadható, vagy a 14 éves lány túl fiatal a 17 éves fiú számára párkapcsolat szempontjából? Mi a véleményetek?

2013. nov. 24. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
20-22 ig még belefér.
2013. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs szex akkor sok boldogságot!
2013. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a két fél érettségétől függ. Láttam már 17 éves pasit ,aki egy 13 éves szintjén állt és láttam már 14 éves lányt is aki vígan 17 éves érettséggel rendelkezett. Például barátnőm is 14 éves én meg 18 vagyok :)


18/F

2013. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még kiegészíteném azzal, hogy nem lenne szex.
2013. nov. 24. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán belefér :)) Egyébként ha Te úgy érzed rendben van akkor ne foglalkozz mások véleményével! :)
2013. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az úgy.
2013. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, rendben van a dolog és a szülők is elfogadják, akkor semmi gond. Persze kérdés az, hogy a fiúnak mennyire fontos a szex, mennyire tudja elfogadni, ha a lány nem akar még szexelni. Mert akárhogy is nézzük egy 17 éves fiú részéről normális, ha vágyik a szexre, tombolnak a hormonok stb., míg egy 14 éves lány még sok esetben lelkileg nincs felkészülve a szexre.
2013. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, vágyok a szexre, mert ez természetes ennyi idősen, főleg úgy, hogy nem volt még barátnőm, de nekem nem az a legeslegfontosabb egy kapcsolatban. Sokkal nagyobb becsben tartom azt, hogy szeretjük egymást. A szexnek meg majd eljön a maga ideje.
2013. nov. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!