Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszes utan 5 nappal...

Csaszarmetszes utan 5 nappal laz? Volt valakinek? Mitol?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 22:31
 1/6 ketteske ***** válasza:
Nekem is volt, de pár nap alatt elmúlt, ne aggódj!
2014. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hétig voltunk bent a kórházban, és mikor hazajöttünk este belázasodtam, illetve éjszakánként patakokban folyt rólam a víz. Nagyon fájt a pisilés, így azt gondolom, hogy a katéter helye gyulladt be. Viszont nem akartam újra kórházba menni, így vártam. Adtam magamnak pár napot, és szerencsére lement a láz. Igaz a pisilés tovább fájt, de elmúlt végül. Szerencsére.
2014. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En meg bent vagyok holnap mehettem volna haza. Ezt gondolom buktam. Amugy lement magatol. Nem ertem.
2014. dec. 15. 23:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagyis mehettunk volna :) bocsi. Meg meg kell szokni hogy kulon vagyunk.
2014. dec. 15. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:

4. napon lazasodtam.be méh a korhazba azota se tudjuk mitől.

eloszor azt hittuk hogy a seb gyulladhatott be. megnezte uh-val az orvos de nem latott gyulladast. atöblítette a méhemet kétszer is de nem múllott a láz, 2 fele antibiotikummal kezeltek 10 napig voltam.bent.mire lement utana miutan egy napig laz mebtes voltam, még mindig magas gyulladast es.feherversejt.szamot.mutatott a verkep. de mivel lattak rajtam.h a korhazi korulmenyek.kozott nem tudok pihenni ezert.haza engedtek es itthon mar nem lazasodtam.ve tobbet. 5 honapja volt ez.

az orvosom szerint a szoptatastol lazasodtam be, de a főorvos ezt nem volt hajlando elfogadni szerinte nem volt csomos a mellem. hat nem tudom, en azota is szoptatok es sose fajt itt annyira mint a korhazban.az elso 2 napban ugyhogy azerintem megis csak attol lehett. neked nem faj?? arra keszulj h amig lazad van nemnigen fognak haza engedni. de ugyanugy szoptathatsz majd.

2014. dec. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tejláz volt.

Ne várj arra, hogy magától elmúlik... nézesd meg magad orvossal. Lehet a seb gyulladt be, vagy elkaptál valami fertőzést műtét közben, esetleg tejláz.

Ezt csak orvos tudja megállapítani!

2014. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!