Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik sok nappal hordták túl a...

Akik sok nappal hordták túl a babájukat, végül beindult magától? Minden rendben volt a kicsivel?

Figyelt kérdés
most vagyok 41+1
2014. márc. 12. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 41+0-ig hordtam, nem indult be, teljesen zárt volt a méhszáj, de még csak fel sem volt puhulva.

Kevés magzatvíz, hipoxia gyanú miatt császár lett végül. A baba kapott egy kis fertőzést, ami miatt antibiotikumozták 4 napig, de mindketten jól vagyunk már :) Meconiumos volt már a magzatvíz, de mivel tök zárt voltam, nem tudták megnézni :S

2014. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 9 nappal hordtam túl. Kaptam oxit majd másnap este beindult a szülés, simán szültem. A babámnak részleges bénulása volt, de szerintem az azért volt mert nagy baba lett és a válla megnyomódhatott vagy ilyesmi. De már jól van hál istennek. 5 hósak vagyunk már. :)

Nyugi bent nem fog maradni. :)

2014. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bábakoktél indította be végül, minden rendben volt
2014. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 10 nappal hordtam túl. Magától indult be, fájásokkal. A baba antibiotikumot kapott napokig, mert meconiumos volt a magzatvíz (hozzáteszem, az első fájástól kezdve 28 óra múlva született meg, tehát rettentően elhúzódott a vajúdási időszak). Egyébként minden oké volt, azóta már 7 éves nagyfiú :)
2014. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dokim a komplikációk miatt nem engedi a kismamáit betölteni a 41. hetet. 40+6 napon volt indítás, nem tágultam, az indítástól (bár reggel a liftben elkezdett folyni a magzatvíz, aznap beindult volna) 8 óra telt el a műtőig, fájásom nem volt, a szívhang végig rendben. A buksija nem a méhszájat nyomta, rosszul feküdt a pocakomban és relatív nagy baba volt (hozzám képest) 3640 gr. Nyaki hipotónia és C tartása volt a rossz fekvéstől, de tornával rendbe jött pár hét alatt.
2014. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Babi Mami ***** válasza:
100%
41+3 napon inditottak, tiszta magzatviz volt, de az oxitocin terheleses vizsgalat es szivhang szerint nem voltak rejtett tartalekai, nem indult volna be magatol. Oxitocin infuzioval termeszetes uton 5 ora alatt megszuletett a picim. Teljesen egeszseges!!! Higyj a babadban, ne a negativ hozzaszolasokat vedd alapul. Konnyu elengedest!
2014. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 10 nappal vittem túl, magától indult végül, de a szex az sokat segít a beindításban, tapasztalatból mondom! :)

Semmi baja nem volt 10 nap után sem a lányomnak!

2014. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!