Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vákuumos szülés. Ti hogyan...

Vákuumos szülés. Ti hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Fájt, mert szélesebb a sapka, mint a gyerek feje.
2014. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy lelkileg megviselt-e.
2014. dec. 16. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg egyáltalán nem. A cél az volt, hogy a baba egészségesen kijusson. Nekem az már részletkérdés volt, hogy melyik testnyílásomon jön ki, vagy vágnak újat, vagy kiteleportálják.


Fizikailag már jobban megviselt, utána altatásban stoppoltak össze, állítólag végigrepedtem. Szerencsére jó sebész a dokim, mert én is maradandó sérülés nélkül felépültem, csak az első néhány hét volt rossz szülés után.

2014. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pillanat alatt zajlott le,nem viselt eg egyáltalán lelkileg,örültem hogy kiszedték belőlem,mert elakadt:((Viszont utánna másfél óráig varrtak,na az kemény volt:(
2014. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer szültem és vákummal,nincs össze hasonlitási alapom.

De rossz emlékként maradt meg,mert győzködtek hogy "idelye lenne nyomni" pedig minden erőmböl nyomtam. Hát... Nem volt elég!

Egy pár térdelés a hasamon + a vákum meghozta a gyümölcsét.

Nekem olyan mintha nem én szültem volna :(

Bocsi a sztoryért de kijött belőlem.

2014. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is vákuumos szülésem volt. Kicsit én is úgy éreztem mint a 47 válaszoló. Nálunk a köldökzsinór miatt volt elakadás. A varrás nekem is rosszabb élmény volt, mint a vákuum.
2014. dec. 17. 18:56
 7/7 A kérdező kommentje:
4.válaszoló
2014. dec. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!