Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tud ajánlani jó szülész...

Valaki tud ajánlani jó szülésznőt a Szent Imre kórházban Budapesten?

Figyelt kérdés
December 30-ra vagyok kiírva, és fél időben kórházat váltottam, mert férjhez mentem és elköltöztem a másik meg nagyon messze lett volna, viszont itt nem nagyon ismerek még senkit, akit meg az itteni sztk-ba kifogtam dokit, ő meg nem is dolgozik a szent imrébe ráadásul a nevét sem ismeri ott senki. De jó lenne, ha lenne egy biztos pont a szülésnél. Tud valaki segíteni?

2014. dec. 17. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Toth Iren. Tavasszal egy nagyon razos szulesnel nagy segitseg volt. Kedves, vidam termeszet.
2014. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majnár Zsuzsa! Nekem vakamilyen Orsi volt a fogadott szülésznőm, de 2 héttel a kiírt előtt szültem, és ő épp nem tudott akkor jönni, így az ügyeletes szülésznőnél, Majnár Zsuzsánál szültem, akinél jobbat nem is kívánhattam volna. Egy angyal volt!
2014. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyulasi Jolán vagy Molnár Gabriella, mindketten a háborítatlan szülés hívei és gyógynövény-aromaterápia-homeopátia pártiak. Molnár Gabihoz volt szerencsén, nagyon bíztató, bátorító, türelmes,kedves. A legjobb lett volna Vass Gabi de ő már nincs ott sajnos.
2014. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint sok jó van ott :)
2014. dec. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!