Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 27-28. héten már fel lehet...

27-28. héten már fel lehet fogadni a Szent Imre kórházban a szülésznőt? Utána van vele további kapcsolattartásra lehetőség? Szülés alatt mikor hivják fel/be hogy szülök?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy smint megy? Első szülésem relativ gyors volt,szeretném ha végig ott lenne velem amikor szülök. Az Nst-t gondolom nem ő csinálja? Vagy ez ebben az esetben hogy megy? A többi szülésznő nem volt szimpatikus,meg az első szülésnél valahogy éretztették velem hogy én más vagyok,csak mert már nyugdijba vonult s SZTK-s keretek között már nem dolgozó dokim van... (Nála születtem,most is ő lesz ott.) Most vagyok 27 hetes és 3 napos,hétfőn mennék be a kórházba beszélni vele. Mármint a szülésznővel, bocsi csak már kicsit késő van...
2013. jan. 2. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

persze hogy fel lehet, keresd is meg, hogy tud e még vállalni!

ha magánba mész akkor tuti ő csinálja az nst, nálam igy volt!

2013. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Azért nem tudom,mert az Imrébe eddig akármikor mentem mindig ugyanaz a nő van aki az nst-t csinálja..Pedig tuti más is fogad fel szülésznőt.. Remélem tud még fogadni..
2013. jan. 4. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a Szent Imrében szültem, és fantasztikus szülésznőm volt: Kondor Kata. Őt szívből ajánlom!!! A természetes szülés elkötelezett híve, nagyon jó tippeket ad szülés közben, nekem a 3630gr-os lányom (első gyerek) 6 óra alatt lett meg gátvédelemmel. Amikor otthon elfolyt a magzatvíz, akkor őt hívtam, és ő egyeztetett a dokimmal, nekem ezzel már nem kellett foglalkoznom. A szülést óriási élményként éltem meg!! :)


Egy 8 hetes kislány anyukája

2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: én is Katánál szültem és én is csak ajánlani tudom őt! fantasztikus nő és szakember is! a kórházba érkezéstől számítva nekem 7 óra alatt lett meg, viszont én már addigra 11 órája vajúdtam, ezért nagyon fáradt voltam a végére...nagyon fájt is, de ehhez nyilván nekik semmi közük. viszont semmi fájdalomcsillapítás nem volt, és gátvédelemmel szültem (elsőfokú repedésem lett csak)
2013. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm h irtatok! Már meg van a szülésznéni jelölt. Ő nagyon aranyos volt,ő volt bent első szülésnél is. A Kondor Katáról hallottam jókat én is.Én is gátvédelemmel szültem,oxi nélkül. Egyébként csak homeós bogyókat adott,szóval.:) Voltam betn a kh-ban és azt mondták a héten éjszakás a kinézett szülésznő,de szombaton nappalos lesz. Akkor megyünk be hozzá.
2013. jan. 9. 13:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Felfogadtam végül a szülésznőt!Minden álmom teljesült ezalatt a szülés alatt is:) (Vízben született,nst és oxi és gyógyszerek nélkül!) Tökéletes volt.
2013. jún. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!