Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell elkezdeni számolni...

Mikor kell elkezdeni számolni a fájások gyakoriságát?

Figyelt kérdés
vasárnap lépek a 39. hétbe, és eléggé bizonytalan vagyok,hogy ha nem folyik el a magzatvíz, akkor mikor kell majd a kórházba indulni. Illetve a másik kérdésem,hogy menstruáció szerint ugye vasárnap leszek 39. hetes, de uh szerint a baba 2 héttel kisebb, most akkor melyik számít?

2014. dec. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert akkor fog jönni amikor akar. Hidd el, ha a szülés az, tudni fogod :)
2014. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól, hogy kisebb egy baba, nem lesz fiatalabb is.

fájást akkor számold amikor van... :D

2014. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor érzel fájást jegyezd fel. Aztán ha nincs következö akkor csak jósló volt. Ha beindul a szülés akkor rendszeresek lesznek. Én is napokig irogattam, majd ha nem jött újjabb áthúztam.

Én úgy tudom a 12 hetes Uh-n számolt kor számít, ha utána kissebbnek látják a babát az már nem változtat. Nekem a feje volt egy héttel fiatalabb, 40+1re 3330 g és 56 cm babám lett :)

2014. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én túlhordással voltam befektetve a korházba a 41.héten.amikor 5 perces fájásaim voltak és rendszeresek akkor szóltam az asszisztensnőnek h valami készül.burkot repesztettek és rá 2-2,5 óra múlva meg is lett a fiam.
2014. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mániákusan várni a fájást és azonnal jegyzetelni az időpontokat. Én ebbe a hibába estem, éjfélkor kezdődtek, reggel7ig jegyzeteltem a váltakozó 5-8-10 perces fájásokat és mire rendeződtek és egyáltalán volt értelme az egésznek, addigra eltelt vagy 14-16 óra és persze kimaradt egy egész éjszaka! Ne csináld! Ha majd jönnek, akkor sem kell azonnal pattanni! Türelem! Senki nem maradt még le a szüléséről, ez nagy igazság! :) Ha már olyan gyakran jönnek, hogy érdemes feljegyezni és indulni a kórházba (3-5 percenként) akkor már aludni sem fogsz tudni miatta, vagy bármi mást csinálni, akkor mértek egy 4-5 fájásnyit, hogy milyen sűrűn jön és elindultok. De nem kell ennyire ráizgulni előre! :) A legjobb tanács, amit adni tudok így utólag, hogy pihenj és főleg egyél és aludj, amennyit csak tudsz az utolsó hetekben! Gyűjts és tartalékolj erőt, mert nem tudhatod, hogy sprint, vagy több napos maraton lesz belőle!
2014. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!