Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet ez? Ma reggel derékfá...

Mi lehet ez? Ma reggel derékfájásra ébredtem 7 óra körül és odalent feszítő az érzés.

Figyelt kérdés
Ez nem múlt el eddig. Görcsök, szurkálások, alhasi fájdalmak nincsenek. Válaszokat előre is köszönöm! 37 hkm
2014. dec. 27. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel gondolom beékelődött a baba fejecskéje, az okozza ezeket a kellemetlen tüneteket, nekem ezek meg voltak már a 35.héttől.
2014. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Sajnos nem enyhült a fájdalom. 2-re megyek Ctg-re, kíváncsi vagyok, mit mond az orvos. Akármit csinálok, nem jó. Ültem, álltam, feküdtem, sétáltam is egy nagyot, de nem segített. :( Eddig semmi bajom nem volt, azon kívül, hogy nem fértem oda a mosogatóhoz. Most meg...
2014. dec. 27. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!