Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás jele lehet a...

Beágyazódás jele lehet a mindjárt megjön érzés a 19. ciklusnapomon? Görcsölgetek, reggel pedig furán éreztem magam.

Figyelt kérdés
Nem tudtam reggel, hogy van e hányingerem vagy nincs. (nem vagyok egy hányos tipus), de furán éreztem magam. Peteérésem 18. án volt,nem korai még a beágyazodás?
2013. nov. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Elkezdődhetett már,de nem hinném,h már éreznél vmit.
2013. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
nekem is 18-án volt,én sem érzem jól magam...a mellbimbóm meg elkezdett sötétedni...érdekes
2013. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Érdekes...valahol olvastam a beágyazódás 8-10 nap.és valakinek van egy kis barnázás és mindjást megjön-érzés . Dehát ugye nem vagyunk egyformák :( Ugyhogy nem rágörcsölni,hanem igenis reménykedni :)
2013. nov. 25. 19:18
 4/63 anonim ***** válasza:

Nekem is 18-án volt a pé-m, és tegnap éreztem egy erősebb megjön-érzést pár órán keresztül, aztán meg a mellbimbóm körül feszítgetett. Most enyhe menzis érzés van, mellbimbós tünet elmúlt, nem tudom, nem-e csak PMS.

De drukkolok mindannyiunknak!:)

2013. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Ma is éreztem...fuu az igazság,hogy nekem most volt hó elején HSG-m,tudom még nagyon korai,de izgulok hátha sikerül a babóca :)))Ti hogy vagytok?
2013. nov. 26. 23:20
 6/63 anonim ***** válasza:

4-es vagyok (mondjuk F:), a mellbimbós tünetem elmúlt, viszont mindjárt megjön-érzésem van, és sokszor szúrkál a petefészkem.

Te hogy vagy kedves Kérdező?

2013. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is csatlakoznék. Igaz,én már kicsit közelebb vok a nemvárthoz,mint ti,ma van a 26.nap. Érzek szurkálódást a petefészkeimnél,de nem merek reménykedni. V is de,merek:) Pozitivan kell hozzáállni,terhes vok :)) És ti is :) Mondogassuk ezt,nem szabad úgy gondolkodni,h ugyse sikerült. Nekem pé után ez már a 11.napom,más tünetem nincs és próbálok nem is figyelgetni ilyesmit,m korai lenne.
2013. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Igen,bizakodni kell,babásak vagyunk :))Érdekesen érzem magam...mindjárt megjön érzés-haspuffadás-gázok-hasszurka.... Nekem Mikulásra van a nemvárt,addig megfogadtam tesztet sem veszek :) Szoritok,hogy sikerüljön mindannyiunknak :)
2013. nov. 27. 10:24
 9/63 anonim ***** válasza:

én is mikulásra nem várom!! :-D

nekem ma késő délutántól mindjárt megjön érzés van, viszont nekem 22-én volt peteérésem, ezért nem tudom lehet e ez már tünet?! nekem ez olyan korai. a fiamnál ez 1-2 nappal a nem várt előtt volt.

Egyébként nekem az első terhességemnél pontosan ezek voltak a tüneteim amiket írtál: hasszúrka, mindjárt megjön érzés, gázok, puffadás és volt mellérzékenyéség, szval ezek elég jól hangzanak! :-)

2013. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
De jo :) Szoritok mindannyiunknak :) Remélem összejön,mi az első babónkat várjuk nagyon,hátha ugy gondolja itt az ideje jönni :) Még nem volt terhességem 30éves vagyok,és nagyon bizunk a hsg-ben.Mindkét petevezetőm el volt zárodva,de az egyiket meg tudta nyitni akontrasztanyag,ugy hogy jarában vagyunk :) Majd irjatok ! :D Nekem már nincs megjön érzésem,csak a haszurka :)))
2013. nov. 29. 10:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!