Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi jár nekem? Póstai úton is...

Mi jár nekem? Póstai úton is el lehet indítani ha letöltöm a kérelmeket? Minden az államkincstár honlapján találok meg?

Figyelt kérdés
Terhességi betegállományban vagyok.Régóta dolgozom tehát biztosítva vagyok.A munkahelyem kifizető hely.Jó lenne ha nem szakadna meg a juttatás mert hitelt vonnak havonta.Én is ki akarom használni az állam adta minden lehetőséget.Tudom van gyes,gyed,anyasági..
2010. febr. 4. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Maradj táppénzen a szülésig, utána igényeld a tgyást, majd ha lejár akkor a gyedet. AZ anyasági mindenkinek jár, gyes a gyermek 2. születésnapjától 3 éves koráig, de csak akkor ha május 1. előtt megszületik. Ha kifizetőhely a munkahelyed, akkor nem kell külön rohangálni, mindent nekik adj le, és ők elintézik. Ha szeretnéd tudni, hogy mihez mi szükséges, szívesen megírom.
2010. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem is kifizetőhely és sokkal hamarbb kaptam meg mindent, mitn a köztisztviselő barátosném, szval ez jó. És igen én mindent postán intéztem. Előtte flhívtam a munkaügyekkel foglalkozó kolleganőmet, h mikor mit kinek küldjek, így nagyon zökkenőmentes volt a dolgo. Amikor meg lett a baba, csak mellétettem a szül anyakönyvvi kivonatot és mehetett is a borítékba. Szval jó előre minden nyomtatványt kitöltöttem...Előbb TGyÁS, GYED, aztán GYES. Nálunk mindenben segjtettek, azért is jó tb kifiz helyen dolgozni, mert ők tudnak is tanácsot adni h jársz jól.
2010. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és szeretném tudni mihez mi szükséges.
2010. febr. 5. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!