Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek tenyleg azert nem...

Szerintetek tenyleg azert nem kaptam huvelybe felhelyezheto kupot vagy tablettat ami tagit es fajast kelt, mert nem volt sajat dokim? Vagy ez korhaz fuggo? Amugy SOTE 1rol van szo.

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 21:29
 1/8 hozsosimon válasza:
Kórház függő :)
2015. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem, volt fogadott orvosom és én sem kaptam. A beöntés után megindultak a fájások.
2015. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A SOTE I-en nem használnak ilyesmit. Én is ott szültem, fogadott dokim és szülésznőm is volt.
2015. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy talán nem volt rá szükséged.

Én háromszor szültem, de ilyen szert sose adtak, pedig a középsőnél oxitocint kaptam infúzióban fájásgyengeség miatt.

2015. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szülésindításról beszélsz?
2015. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a magánorvos nem mindenható, nem írhatja felül a korhazi protokollt. ha a soten pl oxival inditanak akkor ehhez kell alkalmazkodnia, neki is dirigal egy foorvos.
2015. jan. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt dokim de en kaptam mehszajerlelo zselet, mert nem voltam kelloen tagulva.
2015. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokt. Igen szulesinditasra gondoltam. Azert erdekelt mert Az gondolom lehet h azt adnak akk sikerul szulnom burokrepesztes es oxival sem sokra mentem. Vagy ez a zsele sem jobb vagy hatasosabb?!
2015. jan. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!