Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I-en szült valaki mostaná...

SOTE I-en szült valaki mostanában? Mik a tapasztalatok kórházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

személyzet,gyermekágy, szobák...stb

Jó és rosszak is érdekelnének!


2015. jan. 3. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak látogatóként voltam bent, meg a látogatottak tapasztalatait tudom leírni, amíg nem jön hasznos válasz, talán valamire ez is jó lesz. :)

- Négyágyas szobák vannak, az ajtók rögtön a folyosóra nyílnak, ahol régebben a látogatók szabadon mászkáltak. Amióta a vidéki babalopós eset volt, kihúztak egy láncot az első kórterem előtt, azóta a mamák és babák a lánc túloldalán vannak, a látogatók meg az innensőn. Az egész folyosó jó, ha van két méter széles, de még ott van egy pad is, tehát kb. másfél méter széles helyen tolong mindenki. Kibúvás-bebúvás nincs, biztonsági őr van, ha vége a látogatási időnek, mindenkit el is küldenek. Ez már a lánc kihúzása előtt is így volt, nagy a fegyelem. Augusztusban már megvolt a lánc, de azt mondták, hogy falat vagy ajtót is fognak majd felhúzni, nem tudom, kész van-e már. (Ezzel szemben a Sote II-n, ami most a felújítás alatt a Tömő utcai épületben üzemel, a liftek előtti térben szabadon fogadhatsz látogatót és bárki dajkálhatja a picit. - novemberi személyes tapasztalat)

- a babákat mérni kell evés előtt és után, füzetbe kell írni az eredményt (ha jól emlékszem, az első két napban talán nem kell mérni, de ebben nem vagyok biztos)

- cukros vízzel is itatják a babát, ha nem figyelsz... ráadásul ilyen százéves, nagy, gusztustalan, megbarnult gumicuclik vannak kis üveg(tehát nem műanyag)palackokra húzva, az a "cumisüveg"

- van viszont egy pozitívum, a BabyBoxPhoto cég le van velük szerződve, egy profi (de tényleg profi) fotót adnak ajándékba a babádról hazamenetelkor, persze ez a Sote II-n nincs. Itt tudsz mazsolázni: [link]


Bocs, ezek nem túl fontos infók, nem is értem, miért nem ír senki.

2015. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megírtad! :)
2015. jan. 3. 16:31
 3/9 anonim válasza:
Szia igaz en februarban szultem ott, irok neked rola. Akkor meg nem volt lanc meg ilyesmi a folyoson megfoghattak a latogatok a babot. Viszont a noverek sz.rt se ertek bocsi de nekem nem segitettek semmit, sot igazabol a szobatarsaimnak sem.szornyu 1 HET VOLT BENT ALIG VARTAM HAZA JOHESSUNK,megegyszer szulni oda nem mennek. Az a korhaz egy sz.r rakas , csak azokkal bannak jol akiknek sajat dokijuk van vagy fizetsz a szobaert. Bocsi h igy nyilatkozok rola de nekem ilyen volt ott, hatha masnak nem volt ilyen remes.
2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én két hete szültem ott, egy korábbi kérdéshez már leírtam a tapasztalataimat, valójában semmi jót nem tudok mondani a kórházról. Soha többet nem szülnék ott, és igyekszem mindenkit lebeszélni róla. Onnantól, hogy kiléptem a kórházból, gyakorlatilag két napig nem tudtam abbahagyni a sírást, és nem a baby blues miatt. A szülés fájdalmas élmény volt, de eltörpült az utána következő napokhoz képest.
2015. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit tudatlan vagyok, de mi az a "lánc" a látogatási időben? :/
2015. jan. 4. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazából egy kordon, hogy te ne tudj a gyerekágyas részre bemenni és anyuka ne tudjon onnan kijönni. Jó, nem elektromos kerítés, de így próbálták meg kiküszöbölni a babalopást.
2015. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most biztos megint lepontoznak, mert megírom a véleményemet, de nekem pozitív tapasztalatom van. És nem azért, mert VIP szobában voltam, vagy mert százezreket fizettünk volna az orvosnak. Szülésznőm sem volt. Ha az ember nem wellness szállóba készül, és nincsenek nagy elvárásai egy kórházzal szemben, akkor nem csalódik nagyot. Az orvosok, szülésznők leterheltek, kevés a pénz, mint minden közkórházban, szóval nem kell 5 csillagos fogadtatásra számítani. De helyette kapsz tapasztalt, jó orvosokat, akikre rábízhatod magad. Mit szeretnél tudni?
2015. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Vegul mas korhaz mellett dontottem.
2015. jan. 15. 16:50
 9/9 anonim válasza:
Szerintem jól döntöttél hogy másik kórházat választottál!!! :)
2015. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!