Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy jó, nem durva, barátságos...

Egy jó, nem durva, barátságos nőgyógyászt keresek Szolnokon vagy Jászberényben? Javaslat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Jászberényben eddig a Fehér doktorról csak jó tapasztalatokat hallottam. Én Dallosnál szültem, de róla megoszlanak a vélemények.
2010. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én jászberényben szültem,ügyeletes orvosnál és féltem nagyon Dr.Csikótól,de nagyon rendes volt.Császározni kellet a végén engem és a műtét közben beszélt hozzám,minden nap bejárt megkérdezni hogy vagyok.És pénzt sem várt el.Nem arra ment.
2010. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szolnokon dr. Emődi Sándor, alapos, nem durva.Nem egy hízelgő, de jó doki.Bár elég drága a magánrendelése, de pl. a szülésért nem kér fix árat, amennyit tudunk.Mi 30at adtunk.
2010. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tornyiról vagy Dinyáról tud valaki valamit?
2010. febr. 5. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Dinyához járok, le a kalappal előtte: kedves, óvatosan vizsgál, meghallgat, figyelmes. Már egyszer szültem nála császárral és tökéletesen elégedett voltam. Nem túl olcsó, de időpontot ad, nem kell fél napokat ülni nála,mindig megvizsgál a terhesgondozás során és ultrahanggal is ellenőrzi a babát.A szülés árát nem kérdeztem meg tőle, mi annyit adunk, amennyit sikerült összeszedni...:)
2010. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr Emődi magánrendelése hol van?
2015. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!