Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jászberényben tudtok mondani...

Jászberényben tudtok mondani megbízható nőgyógyászt, aki ha valami baj van, és kell, akkor segít gyógyszeresen is és nem csak megvizsgál?

Figyelt kérdés
Másfél éve nem jön a baba. :( Olyan dokit szeretnék, aki végezne rajtam hormonvizsgálatot és ha valami nem stimmel, adna rá gyógyszert.
2011. máj. 29. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én is jászberényi vagyok. A legjobbnak Ördög dokit gondolom, én nagyon elégedett voltam vele, több barátnőm is csak jókat mond róla.

Teherbeeséshez viszont én tudnék neked mondani pár dolgot, ami rengeteget segíthet. Ha úgy gondolod, egy beszélgetést megér a dolog, írj privit, megbeszéljük. Ha akarod, szívesen találkozom is veled bármikor és személyesen elmondom a tapasztalataimat.

Üdv: két gyerekes anyuka

2011. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megyében Szolnokon,Dr. Emődi Sándornál van a legjobb és leghatékonyabb meddőségi kezelés.
2011. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves első! Írtam neked privit!

2011. máj. 30. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!