Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Illik hálapénzt/ajándékot is...

Illik hálapénzt/ajándékot is adni a Róbert Károly magánklinikán a szülési tarifán felül?

Figyelt kérdés
Kinek van tapasztalata Nega doktornővel kapcsolatban? A terhességem elején orvost kellett váltanom a kórházon belül, aki minden alkalommal itt fogadott, NEM a magánrendelésén, de magánkórház ellenére soha nem kért pénzt a a vizsgálatokért. A honlapjukon az szerepel, hogy "ambuláns rendelés alatt" OEP finanszírozott (ezt sem értem hogy lehet egy magánklinikán, holott kint van egy árlista is a falon), tehát, ha nem számlázzák ezt utólag ki a szüléskor, a dokimnak illik vmit adni amiért nem "húzott le" a vizsgálatok alkalmával? Vagy ez belefér, hiszen 250 E a szülés (igaz a teljes ellátással együtt). Köszönöm!
2010. febr. 5. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szokás. A 250 ezer bőven elég.
2010. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is oda járok vagyis a dokim ott dolgozik de van magánrendelője és én ott fizetek neki.250 ezer bőven elég hiszen ebből a pénzből a doki 70 ezret fog kapni a maradék a többieké.Szóval ne gondolkodj ezen szerintem elég lesz azt az összeget kifizetnünk.Elég rendes a dokinőtől hogy nem kért pluszba pénzt,amúgy tök aranyos ott mindenki.
2010. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!