Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elég, ha sima pólókat és...

Elég, ha sima pólókat és vékony melegítőnacit, meg egy köntöst viszek a kórházba?

Figyelt kérdés
Február végén fogok szülni a Róbert Károlyban! Szólnak ott érte? Első gyerkőcöt is ott szültem, és első nap amúgy is a kórházi hálóingben voltam, utána a sajátokban, de utáltam őket, nem vagyok nagy hàlóinges. Gátmetszésem sem volt, azt sem vizsgálgatták, csak a hasamat nyomkodták meg vizitkor. Ha nem muszáj, most sem vinnék hálóinget...
2015. jan. 5. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem muszáj hálóing. én nem ott szültem, de a szülésznőm mondta hogy az a fontos hogy szoptatni kényelmes legyen. a következő babánál én is sima nadrágos együttes viszek csak a felső gombos lesz vagy valami. tehát nyugodtan vigyél azt ami kényelmes, ha meg lesz esetleg vizsgálat akkor leveszed és kész.
2015. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) igen, én is így gondoltam. Mondjuk a pólók nem előlgombosak, de nem is azok a bő fazonúak, szerintem azt is egyszerű felhúzni és úgy szoptatni.
2015. jan. 5. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy úgy járj,mint én :( első szülésemkor is ilyen ruhákat vittem,nem volt gond. Felkészültem,hogy a másodikkal sem lesz,erre császár lett és baromi rossz volt mindig a gatyába belebújni :( szóval persze,vigyél nacit,de azért minden eshetőségre készülj fel.
2015. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem mind kettő gyermekemet, elsőnél hálóinget vittem,mert azt hittem az a kötelező de utáltam.Másodiknál pizsamát vittem ,sokkal jobb volt, de sok szobatársam volt melegítőben és pólóban.
2015. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!