Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 3 héttel iszonyat...

Császár után 3 héttel iszonyatos fejfájás és állandó hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Nem mondta az anesztes,hogy nem emelhetem a fejem és én bizony emeltem. Másnap tudtam csak meg egy másik orvostól,hogy 12 óráig nem szabadott volna felemelni a fejem. Eddig nem is volt semmi bajom,2 napja viszont iszonyatosan hasogat a fejem,ha felállok valahonnan,vagy ha hajolásból felegyenesedek. Tényleg rettenető rossz,az ájulás kerülget. Emellett 3 napja minden este hőemelkedésem van,ez normális? Nem vagyok izzadós,de minden éjjel csurom vizesen kelek,amikor pedig lefekszem,ráz a hideg még nyakig betakarózva is.
2015. jan. 5. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én elmennék az orvoshoz mielőbb.
2015. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is mielőbb elmennék orvoshoz. Nekem sem az anesztes mondta anno, hanem a nővérek.
2015. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem normális és irány egy doki, de nem biztos, hogy az érzéstelenítés a ludas.

Mondjuk nekem sem mondták az első császárnál, hogy ne emeljem, emeltem és nem lett bajom. A másodiknál már nem emeltem (más kórház, be is szedáltak a kényszerpihenőre), mégis fájt utána meg nagyon szédültem, de csak a műtét utáni napokban.

2015. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azonnal keresd fel az orvosod, ha tudsz meny be a kórházba, a szülészetre. nekem oda kelet mennem és ott fogadott az orvosom. fejfájás amúgy az epiduráltól van valószínűleg.
2015. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Spinális érzéstelenítés után azért nem szabad emelni a fejet, mert az érzéstelenítő benyomása előtt leengednek egy kis gerincfolyadékot. Ekkor változhat a nyomás, kevesebb lehet a folyadék, amíg ez újratermelődik (ezért kell sok folyadékot inni műtét után), addig okozhat gondot a fej emelése, ami több napos migrénszerű fejfájásban nyilvánul meg. Hetekkel utána nem hiszem, hogy ez okozná a fejfájást, nekem a szimpla lázas állapotban is hasogat a fejem, lehet influenza kezdete is. Ami esetleg aggasztó lehet, hogy nagyon ritkán, de előfordulhat bevitt fertőzés is, ami már okozhat hasonló tüneteket.

Szerintem menj el orvoshoz, ő biztosabban meg tudja mondani, mi bajod lehet, mint mi itt.

2015. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!