Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6. hetes terhes vagyok, és...

5-6. hetes terhes vagyok, és folyamatosan rosszul vagyok (hányinger, émelygés, fejfájás, hőemelkedés), dolgozni sem tudok menni! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2007. szept. 4. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit,ugylátszik te mindenféle terhességi rosszullétet kifogtál,sajnos, pihenj sokat!
2007. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy kicsit táppénzre. Pihenj sokat. A 12. héttől már enyhülnek majd a panaszaid! Kitartást!
2007. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedsz terhességi vitamint? Én, mint később kiderült arra voltam érzékeny, átváltottam másikra, és azóta semmi bajom. Soha ne indulj el otthonról reggelizés nélkül és pihenj nagyon sokat. A legtöbb kismama átéli a fenti rosszulléteket, gondolj arra, hogy ez a hormonok változása miatt van a pici babád érdekében. Kitartás, a 12. hét után biztosan el fognak múlni a fenti tünetek.
2007. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Az összes leírt tünetedet produkáltam én is.Igazából semmi nem segített.Valamennyire talán az jó volt, ha mindjárt ébredés után reggeliztem.De ez sem mindig.Tényleg elmúlt minden a 13-14 hét körül.Próbálj meg pihenni és ne idegeskedj!Ha nyugodt tudsz maradni jobban érzed majd magad!

Az idegesség és a stressz ront a helyzeten!A védőnő nekem ajánlotta a magne B6 tabletta szedését.De kérdezdd meg előbb a dokid, vagy a védőnőd.

2007. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is iszonyatosan rosszul voltam, még állni sem bírtam csak feküdni. Menj táppénzre ha teheted és pihenj sokat. Nekem a homeopátiás szerekből a Magnesium phosphoricum segített. A gyógyszertárban javasolták, ha elmondod a tüneteidet szerintem neked is találnak megfelelőt. Gratulálok a babához!
2007. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj, menj el orvoshoz, hogy írjon ki táppénzre, de ne nagyon reménykedj, ezek általában három hónapig eltartanak azoknál, akik hajlamosak rá. Ha olyan helyen dolgozol, akkor a harmadik hónap után menj csak vissza dolgozni, de amíg rosszul vagy, ne próbálkozz nagyon vele, inkább pihenj. Igaz, hogy három hónap után nem könnyű visszarázódni. Viszont ha a munkahelyed nem teszi lehetővé, hogy később dolgozz (fizikai munka, sokat kell állni, sokat kell létrára mászni, megterhelő, stb.), akkor már most menj el a nőgyógyászodhoz, hogy nehezedre esik a munka, nem tudsz így dolgozni, akkor kapsz egy papírt, hogy táppénzrevételedet javasolja, ezzel kell elmenned a körzeti orvoshoz, aki folyamatos táppénzre vesz, akkor nem is kell dolgoznod már.
2007. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 HETES LESZEK HOLNAP,NAGYON ROSSZUL VAGYOK :( NINCS MIT TENNI SZERINTEM,ÉS EGÉSZ NAP SZARUL VAGYOK,ESTE MEG NAGYON-NAGYON SZARUL:( VAGYOK.
2007. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!