Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 200 körüli magzati szívang...

Beaés Sanyi kérdése:

200 körüli magzati szívang (nyugalmi állapotban) miatt megindíthatják a szülés? Már nem az első eset hogy ilyen magas, de nincs fogadott orvosOM és sajnos nem igazán akarnak foglalkozni vele!

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hányadik hétben vagy?
2015. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak kiugrik 200-ra vagy tartósan annyi?
2015. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Én gyorsan fogadnék orvost! bármennyi pénzt megér hogy semmi baja ne legyen! nekem sem volt fogadott dokim de ilyen esetben fogadtam vna! minden jót kívánok és jó egészséget nektek 2 hónapos kislány Anyukája
2015. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem bizony megindították 37+0-án. Felugrott 200-ra, az alapfrekvencia 170 volt (ez is rendellenes) és 200-ra ugrált. Kiderült, hogy tripla csomó volt a kisfiam nyakán a köldökzsinórból, emiatt valószínűleg nem jutott már rendesen oxigénhez. Egészséges, szép 2,5 éves kisfiú már :)
2015. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mikor annyi? CTG-n látod, de az orvost nem érdekli, vagy amikor az orvos nézi ultrahanggal, vagy mikor? Meddig tart?

Engem elküldtek magzati szív ultrahangra, mert méhen belül szívritmus zavaros volt a babám, de amikor éles lett a helyzet, akkor azonnal pattogott körülöttünk mindenki az SZTK-ban. Attól, hogy úgy látod, hogy nem érdekli őket, még nem biztos, hogy nem figyelnek és lépnek közbe amikor kell. Ha már elmúltál 20 hetes és voltál 20 hetes genetikai vizsgálaton, akkor tüzetesen átnézték a szívét. Ha nagy baj lenne, akkor mondták volna.

Nálunk pont mondta a 20 hetesen a doki, hogy nem tudja eldönteni, hogy van-e extrasystole, vagy nem, mert annyira mocorog a baba. Végül kinőtte mire megszületett, de így is 4 napos korától 3 napig be kellett vele feküdnöm kivizsgálásra a kardiológiára. Végül semmi baja nem volt és azóta is jól van. De kötelezővé tették, hogy szerezzünk be légzésfigyelőt.

2015. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes dokit fogadni a terhességed idejére. Fogadj egyet!
2015. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most vagyok 37+2hetes. Tartósan 200 körüli volt már másodszor ankét hét alatt mióta járok! 35 hetesen voltam utoljára ultrahang, ott nézték az áramlást akkor mindent rendben találtak. Holnap megint Nst aztán kimerült hogy mi lesz, nem tudom mi okozhat!
2015. jan. 6. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kedves kérdező?
2015. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!