Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra melyik fajta...

Szülés utánra melyik fajta neccbugyit érdemes venni és mennyit?

Figyelt kérdés
betétböl se tudom melyiket és mennyit. elöre is köszi a segitséget!
2008. aug. 20. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 5 db-osat vettem 500 Ft-ért.Sima mezei eldobható.Ha van olyan bugyid amit nem sajnálsz.akkor felesleges ilyet venni.Így utólag azt mondom,jobb lett volna sima pamut bugyit venni ugyanennyiért és azt eldobni,mert az kényelmesebb lett volna nekem.Jobban oda is tartotta volna a betétet.Az már csak egy dolog,hogy normálisabban is nézett volna ki,hisz ezzel nem igazán foglalkozik olyankoraz ember.Sokan sima bugyit vittek be,szerintem ők tették jobban.Betétből én éjszakai erős nedvszívót vittem.Gyakran kellett cserélni,de elég volt.Szoptatás után mentem mindig cserélni,mert olyankor jött egy nagyobb adag alvadt vér.Sokan a tena lédit ajánlják.Arról nem tudok nyilatkozni,azt sem tudom mekkora kiszerelésben kapható.Csak pár napig erősebb a vérzés álltalában.Utánna a tenával lehet furán éreznéd magad ha nem fogy el és el akarod használni.Nekem 3 hét után már csak tisztaságira volt szükségem,de ez is mindenkinél más.
2008. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egyre többen mondják, hogy érdemesebb olcsó, pamutbugyit venni, én vettem a kínaiban, pár száz forint volt. Aztán eldobom őket. Betétből én csak egy csomag tenát vettem, a többi csomag normális betét, super, éjszakai, meg betankoltam egy jó csomó tisztasági betétet is. Remélem, tudtam segíteni.
2008. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nagyon beválltak ezek az eldobhatós neccbugyik főként a kórházban ahhol tena lady betétet adtak és azt a neccbugyi remekül tartotta. Egyébként kapható rendes bugyi formáju egyszer használatos bugyi is 5 db-os kiszerelésben ha a necc mégsem vállna be. Betétből meg szerintem a legnagyobból elég egy csomag mert általában csak az első pár nappban olyan erős a vérzés, utána meg már a normál is elég.
2008. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tenafix halos bugyi, 400ft a patikaban 2 darab, ha oiszkos lesz, kilottyinted es 10 oerc alatt megszarad, remekul tartja a tena lady extra betetet es szellozik, ezert a gatseb jol gyogyul.

Utana eleg az ejszakai betet, az elso par nap viszont jo, h nem kell orankent cserelni a tena sokat bir.

2008. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szülésznőm ajánlotta a Molimed bugyit. Ez egy új és már bele van építve a betét és kicsi hasfogója is van. Nagyon jó és kényelmes. Leveszed, eldobod és felveszed a másikat.Bár nem a legolcsóbb. 10 db volt 2200 ft. Viszon elég volt egy csomag az első néhány napra, amikor erősebb a vérzés. Csak ajánlani tudom!!!
2008. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én rendes bugyit használtam bár volt eldobhatóm is de a növérke azt mondta sokkal jobb a rendes bugyi és a mi szobánkba senki nem használt neccet.Betétből nekem elég volt az éjszakai always majd a super ,otthon meg már a normál.Szerintem nagyon nagy betétből max 1 csomaggal vegyél mert ha nem kell csak fölösleges pénzkidobás ha meg úgy látod hogy mégis az kell majd vitetsz be a korházba.
2008. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!