Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hálapénz. Mikor adjam? Fogadot...

Hálapénz. Mikor adjam? Fogadott orvosom van, nem beszéltem még vele erről.

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy közvetlenül szülés után szokás adni? Van a kórházban valami "kontroll" szerű ahol kettesben leszünk és ott adjam? Vagy a párom valamikor ha bejön hozzám? Esetleg a 6 hetes kontroll vizsgálaton? Akinek van kedve árat is írhat, 10e/alkalom volt a terhesgondozás nála (Bp)

2015. jan. 15. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ingyenes terhesgondozásra jártam az sztk-ba de felkértem az orvost, hogy ő vezesse a szülést. 100-ast kapott, felét karácsonyra, felét szülés után. Férjem adta oda neki.
2015. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ első. Én is sztk-ba akartam egyébként járni de másfél hónapot kellett volna várnom mire időpontot kapok, és féltem... első baba lesz.
2015. jan. 15. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a varratszedéskor adtam oda, de szokás még a 6 hetes kontrollon.
2015. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is varratszedéskor adtam oda.
2015. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mind a két alkalommal a 6 hetes kontrollon adtam oda. Azt szokták mondani, hogy a vizsgálati pénz 10-szeresét szokták kérni.
2015. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen erről én is hallottam hogy a tízszeresét szokták kérni/adni. Nyilván más a helyzet ha konkrétan megmondja hogy 100e, vagy ha azt mondja rám bízza. Őszintén szólva ha rám bízza akkor kevesebbet fogok neki adni mert azért annyira nem voltam vele megelégedve.... 70-re gondolok.
2015. jan. 15. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a 38. heti uh-n adtam oda, és baromi jól tettem.

Egyágyas szobát intézett, két szülésznőt, a babát megnézte aznap kétszer ő is a csecsemőosztályon, hozzám minden nap bejött. Varratszedés, kontroll soron kívül.

100EFt-ot adtam, vidéki főorvos.

Ha előtte adod, ki tudod minden előnyét használni, nyugodtabban mész szülni!

2015. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Undoríto egy korrupt ország. Vegyétek már észre, hogy e miatt is tartunk itt, ahol. Ezek után egy rossz szót nem mondhattok a politikusainkra, hiszen Ti magatok is ugyanazon az önző, korrupt módon gondolkodtok. Mennyi idő kell még, hogy kinőjük ezt az undorító, szocializmusból ránkmaradt "hagyatékot"?
2015. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Végül nem a fogadott orvosomnál szültem mert nem ért vissza a szabadságából igy nem adtam egy fillért sem, büszke lehetsz rám. Egyébként meg nem mondtam hogy szerintem ez a helyes működési elve a dolognak, de elfogadtam hogy igy mennek a dolgok.
2015. jan. 31. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!