Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 napja töltöttem a 36....

2 napja töltöttem a 36. hetet, az előbb a tisztaságin zöldes vizes állagú valami volt, de az egész betéten, sőtt még a bugyi is nyírkos volt. Azóta semmi. Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Ha esetleg magzatvíz szivárgás lenne, meddig szivároghat, megvárhatom amíg rendesen elönt és utána menjek?

Nem szeretnék bennt feküdni emiatt, de ha muszáj persze megyek.

Nincs semmi fájásom!


2008. aug. 20. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a magzatvíz volt, ha zöldes....

nekem azért kellett megindítani a szülést mert zöld volt a magzatvíz. és amikor ömlött kifelé, akkor mondta a férjem hogy zöldes színű volt.

Hát nem tudom, de szerintem menjél be a kórházba. nekem a babám stresszes állapotban volt és ezért kellett megindítani.

inkább nézzenek meg minthogy baj legyen.

szép szülést.

2008. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

HA tenyleg zoldes vizes vmi volt, akkor menj korhazba.

Ha a magzatviz zoldes, azt jelenti, a baba belekakilt oxigenhianyos allapotban, ez azonnali beavatkozast igenyel.

2008. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszoló vagyok éás nekem is belekakált... azért volt zöld.
2008. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem szabad várni. Ha víz volt, és zöld, azonnal ki kell kerülnie a babának.
2008. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal indulj!!!!!A gyerek lenyelheti és a tüdejére mehet...
2008. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azonnal menj a kórházba, ha még nem vagyott és mindenképp szülni kell, mert az tényleg akkor zöldes , ha a mgzatszurok belejut(belekakil a baba) az rád és ránézve is veszélyes, mivel aktív toxinról van szó , ami neki is a tüdején át a vérkeringésébe juthat..nagyon fontos, hoy minél előbb megszülessen, mert rámehettek mind a ketten..taxi, szomszéd, kocsi, mentő, amit érsz , irány a kórház.!!!!
2008. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a gyors választ!

Azonnal ki is mentünk, a méhszáj 2100-es, haza engedtek, mert nem láttak most semmi olyat ami erre utalna, de holnap mennem kell megint, majd ott eldöntik mi legyen!

Az nst jó lett, ha megint észlelem mennem kell.

kösz lányok

2008. aug. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!