Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A bajcsy kórházban született...

A bajcsy kórházban született babák adatait hova továbbítják, hogy a TAJ kártya elkészüljön? SOS.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kislányom jan 4.-én született. másnap jött egy ott dolgozó hölgy,aki elkérte az adataimat,és közölte,hogy kiküldik a TAJ kártyát a többit a 10.kerületi okmányirodában vehetem át.

Ez oké,meg is van az anyakönyvi,és a lakcimkártya.

Viszont a bejelentett lakcímemre fog menni a TAJ kártya,de én nem ott élek.. kérdeztem a hölgytől,hogy nem-e lehet megadni levelezési címet,de közölte,hogy nem,hivatalból küldik ki.

Sajnos az ott élő rokoanimmal nagyon rossz a viszony,elképzelhető,hogy kidobják,vagy nem szólnak,hogy megjött a kártya.

Ezért lenne a kérdésem az,hogy a bajcsyban szülő kismamáknak hova küldik az adatait? Ma kb. 8helyre telefonáltam,különböző egészségbiztosítási helyekre,OEP,okmányirodák,maga a kórház,de senki nem tud semmit..

Esetleg tippetek? ELőre is köszönöm!


2015. jan. 20. 20:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!