Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházból melyik...

István kórházból melyik nőgyógyász doktornőt javasoljátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy dr Petik Dóra ott van-e még. Én nagyon régen nála szültem mind a kettőt.
2015. jan. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kit NE: Varsányi, Kassai.

Popp Andreát mindenki dicséri, de amikor hívtam közölte, hogy mikorra van időpontja (kb 8 hónap múlva!).

2015. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pop Andreánál voltam,és tőle inkább "menekülök"...

2015. jan. 22. 12:28
 4/6 anonim válasza:
Pop Andreánál szültem, őt is akartam ajánlani. Megkérdezhetem miért "menekülsz" tőle?
2015. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos hormonrendszeri problémát(vérzés zavar) eü.kaparással akart nálam rendbe rakni.

Ami ugye egy műtét,kisebb fajta,de azért nem szült nőknél,feleslegesen nem túl javalt.Úgy,hogy nem küldött el egy hormonlaborra,nem adott gyógyszert,vagy javasolt endokrinológust(mint később egy endokrinológustól megtudtam kb,ez lett volna a sorrend).

Egyébként sajnos az utolsó két vizsgálat kb 5 perc volt,mindig rohant,így emberileg sem kezdett szimpatikussá válni.

2015. jan. 22. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

DR.Boros Judit vagy dr.Lengyel Máriát ajánlom.

Olvasgass kicsit utánuk a neten,én mindkettőjüknél szültem egy-egy babát,maximálisan tudom őket javasolni.

Akit még nagyon dícsérnek dr.Bábinszki Ágota.


dr.Pop Andreával nekem sincsen túl pozitív tapasztalatom:ügyeletes volt,mikor szültem,ő vizsgált meg mikor,beértünk majd hívtuk az orvosomat.Nagyon lekezelő és rideg volt,a vizsgálata pedig iszonyúan fájdalmas.

2015. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!