Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál a...

Programozott császárnál a katétert mikor helyezik fel?

Figyelt kérdés
Ha van idő az előkészületre, akkor már érzéstelenítés előtt vagy csak a műtőben érzéstelenítés után? Kinél hogy volt?

2015. jan. 30. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az érzéstelenítés előtt csinálták, de egyáltalán nem fájt.
2015. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem az első sürgősségi műtét volt. Semmi bajom nem volt, de a katéter felhelyezése jobban fájt (nem túlzok), mint az első felkelés. Ezért most ezt elkerülném. Még várok tapasztalatokat.
2015. jan. 30. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:

A mutoben helyeztek fel erzestelenites elott,de egyaltalan nem fajt.Az sem fajt mikor kivettek.

Ugy tunik neked sikerult egy hentest kifognod.Ha belegondolsz egy vervetelt is lehet fajdalmasan csinalni es ugy is, hogy eszre sem veszed.Nem mindegy ki csinalja.

2015. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem érzéstelenítés előtt tették fel. Rémes volt. Aztán a kivétel is rettenetes volt és hetekig fájt pisilni (valószínűleg megsértették a húgycsövet). Nem először jártam kórházban, és nem először kaptam katétert sem. Azt mondták, ez adottság kérdése, nekem ez mindig gondot okozott. Sajnos.
2015. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Istvánban érzéstelenítés után.
2015. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a Honvédban szültem, és az érzéstelenítő után tette fel a dokim a katétert. Minek kínoznak fölöslegesen?? Nem értem ezt!
2015. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért teszik fel sok helyen érzéstelenítés előtt, mert akkor észreveszik ha mondjuk rossz helyen van, mert ha ne adj Isten átszúrják a húgyhólyagot, a kismama ordít. érzéstelenítés alatt nem érzi ha baj van. nekem még a szülőszobában tették fel mielőtt a műtőbe toltak volna, semmit nem éreztem belőle, kivételnél sem.
2015. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor Nálad valamit nagyon elrontottak, mert semmit nem lehet érezni a katéter felhelyezésénél normál esetben.


Azért az érzéstelenítés előtt teszik fel, mert amikor beszúrják a gerincet, és eldöntenek, már nem érzel semmit, nem fognak azzal szórakozni, hogy széttárogatják a lábadat, és a katétert vezetgetik, a doki már neki is áll.

2015. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem érzéstelenítés utan tette fel a nőgyógyász. Előtte azert szoktak, hogy ne pisilj be a műtőbe ha mar nem erzel semmit.
2015. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem érzéstelenítés után tették fel, a Sote 2-ön.
2015. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!