Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem bírom a vért, sőt egy...

Nem bírom a vért, sőt egy csúnya sebtől is el tudok ájulni. Elég, ha egy véres ollót látok, már rosszul vagyok, hányingerem van, és szédülök. Meg tudok így szülni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Meg fogsz mert se császárnál se sima szülésnél nem az lesz a legnaobb gondod hogy azt nézegesd hogy mivel mit csinál a doki. Császárnál el is takarnak, hüvelyinél meg lesz más bajod nyugi. A szülés olyan kínokkal jár, hogy ezek a dolgok eltörpülnek benned. Könnyű szülést neked.
2008. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én semmiféle vért nem láttam. Ami az elején zavart, az az volt, amikor az infúziót bekötötték, mert olyat még sose kaptam, és nagyon zavart a látványa. De egy idő után már megszoktam. Amúgy én sem bírom a vért, de itt semmi olyat nem láttam. Amikor már véres dolgok voltak, akkor felrakott lábakkal és csukott szemmel nyomtam, semmit a világon nem láttam. Amúgy, amikor már kint volt a baba, megjött a bátorságom, még én kértem, hogy a méhlepényt hadd nézzem meg, mert nem tudtam elképzelni, hogy milyen. Sajnos nem mutatták meg, elfelejtették :( De asszem ez a legkisebb probléma :D
2008. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!