Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan a 21. században, h...

Van olyan a 21. században, h végig kislányt mondtak, de kisfiú lett?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek tavaly a szülőszobán, mikor a doki kezében volt a gyerek ,mondták hogy bocsi de nem nunija van hanem kukija:-)))

Van ilyen:-(

Miért Te is így jártál?

2010. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Bizony hogy van! Ismerősömnek is végig azt mondták, hogy kislány, teljesen úgy készült, és már majdnem a szülés volt csak hátra, az egyik utolsó vizsgálatnál kiderült, hogy fiú. Teljesen összetört a csaj.

Persze imádja a kisfiát, de akkor nagyon odavolt lelkileg.

2010. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek végig úgy volt hogy fia lesz aztán a szüléskor kiderült, hogy kislány.
2010. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Attól még hogy a 21. században élünk, a baba feküdhet végig úgy a pocakban, hogy takarja azt ami a lába között van. :) Ilyenkor csak tippelnek az orvosok, ha mondanak egyáltalán valamit.
2010. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
a csecsemőorvos ismerősőm szerint, én nyilván nem rendelkezem reprezentatív mintával, ha lányt mondanak az 50%, vagy lány lesz vagy fiú. De ha fiút mondanak, akkor az szinte 100% fiú. És ezt 2006-ban mondta, amikor már voltak 4D-s ultrahangok stb.
2010. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm végig lányt várt, mikor megszületet a baba, mondta a doki, hogy na gratulálok anyuka, mi lesz a pici neve? Erre a csaj mondta, hogy Melinda. És a doki vigyorogva közölte, hogy de anyuka egy fiúnak nem lehet lány nevet adni. Na gondolhatjátok.....

Ez 3 éve volt.

2010. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van! Nem is egy ismerősöm járt így. A 21. században.
2010. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok!

Nekümk a 32. hétig kisfiunk látszott,de akkor sajna kórházban feküdtem(más csinálta a kötelező uh-t)és a doktornő mondta,h milyen szépen látazik a kicsi méhe!

Én néztem egy nagyot,aztán közölte h mondjam meg a dokimnak ,h jön nekünk egy pár fülbevalóval!

Azóta megvan a csepp Fanni!

10 hetes

2010. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Nekem is 2 szer mondtak lányt 100%-ra. Annyi volt hogy kisfiam megfogta összezárta a lábait és így a két combja közé fogta a zacsit. Nem lehetett látni. Volt amikor keresztbe fonta a lábait és úgy tüntette el. Most csak azért látták hogy kisfiú mert pár napig nem éreztem mozogni elmentünk dokihoz és annyira le volt nyugodva (időjárás befolyásolja állítólag) hogy felhúzott és szét terpesztett lábakkal feküdt és a 2 combja között kandikált ki a kuki. Szerencsém volt hogy nem hittem a dokinak. Én azt mondtam hogy biztos nem lány ezt érzem valahogy belül és semmi rózsaszínt nem vettünk csak barnát és kéket. És nekem lett igazam.

2010. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk fiút mondtak 3X is és a szülőszobán derült ki, hogy lányunk van. Nagyon megörültem neki, elsőre kislányt akartam, hogy babázhassak vele, mielőtt öccse születne! :)
2010. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!