Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Missed ab után automatikus a...

Missed ab után automatikus a császár? Ez komoly, ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés
Most olvastam valahol nem rég, hogy ha valakinek volt egy missed ab-ja, akkor automatikusan csak császárral szülhet. Ez tényleg így van? Én még soha nem hallottam erről, és nem is értem, hogy mi köze az egyiknek a másikhoz, attól, hogy pár hetesen elhalt egy terhesség, és meg kellett műteni, miért ne lehetne természetesen szülni? Azért érdekel, mert nekem volt egy missed ab-om egy éve, most 18 hetes vagyok, és soha senki nem mondta ezt nekem eddig. Remélem, hogy nem igaz, mert nagyon nem akarom, hogy császár legyen, ha nem muszáj :(
2015. febr. 13. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
nincs ilyen
2015. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el első, éppen ezért kérdezem, mert én nem látok összefüggést, ahogy azt le is írtam a kifejtésben. De köszönöm a kedves megnyilvánulásodat.
2015. febr. 13. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, minek kell egyből hülyézni a másikat, hogy lehet valaki ilyen idióta? Pont azért kérdezi, mert olvasta valahol, és reméli hogy nem igaz... neked is sanyarú életed lehet, ha ebben leled örömödet, hogy egyböl csak hülyézni tudsz. Bocs az offért, de utálod az ilyen megnyilvánulásokat
2015. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Baromság, nincs ilyen.
2015. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is azt gondoltam, hogy hülyeség, semmi logikát nem látok benne. De úgy voltam vele, hogy azért megkérdezem, hátha rosszul gondolom.
2015. febr. 13. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ilyen nincs!
2015. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Nincs így! 2013-ban missed ab-om volt, 2014 tavaszán pedig természetes szülésem!
2015. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!