Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán apás szülés...

Nyíregyházán apás szülés látogatási tilalom ideje alatt lehetséges- hogyan?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,én hétfőre vagyok kiírva,szóval lassan esedékes lesz a szülés :)

Én megkérdeztem a dokim és azt mondta hogy nem engednek be senkit,esetleg akkor ha van igazolása a védőoltás beadásáról.

Első szülésem lesz és nagyon félek,főleg így hogy tudom hogy egyedül leszek...

Te mikorra vagy kiírva??

2015. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
22-re. Nekem is első baba, és nagyon szeretnénk, ha a férjem ott lenne. Hallottam olyat, hogy két éve házi orvosi igazolást elfogadtak, miszerint egészséges az apa, de akkor ezek szerint ez már nem aktuális....
2015. febr. 14. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehetséges ez :( De remélhetőleg a te kiírt időpontodig,vagy mire szülsz feloldják :)

Remélem én minél hamarabb túl leszek rajta és akkor írok hogy hogy működik.

Engem inkább az fog zavarni hogy senki nem tudja megnézni a picit mert nem mutatják meg,és ez olyan rossz hogy az apukája csak haza engedéskor láthatja .És akkor a látogatásról nem is beszélve ,illetve hogy ételt hozzanak (mert azt úgy tudom hogy szörnyű).

2015. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességet, várok minden infot!

Kívánok sok erőt, bátorságot és minden jót nektek!

2015. febr. 14. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 4 éve szült itt, járvány és látogatási tilalom alatt, nem mehetett be a férje. Szegény ki is volt rendesen.
2015. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül sikerült az apás szülés?
2015. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, nem engedték be.
2015. nov. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!