Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után meddig...

Császármetszés után meddig véreztetek?

Figyelt kérdés
Én még mindig vérzek, pedig már eltelt a 6hét. Ismerőseim azt mondják, hogy menjek vissza a nőgyógyászhoz a kontrollra (már be is van jelentkezve) Ők azt mondják, hogy ez baj, és valószínűleg meg fognak kaparni. Volt már ilyen másnak is? Az milyen? Eléggé be vagyok parázva.

2015. febr. 14. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
3 hétig.normális orvos nem végez kaparást azonnal.amúgy beleférhet még.ne az ismerős mondjon diagnózist.
2015. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom azt mondta, hogy ilyenkor az is nomális, ha sokáig van vérzés és az is, ha korán eláll.A 6 hetes kontrollon beszélj vele erről,de szerintem sem fog kaparást csinálni.
2015. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hétig véreztem, lehet, hogy kicsit tovább is. De az utolsó pár hétben úgy volt, hogy napokig semmi, aztán 2 napig megint vérzés, vagy napikig csak barnáztam. 6 hét után múlt el teljesen az biztos.
2015. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 hétig véreztem...a kaparás nem tudom mi, nekem méh öblítésem volt gyulladás miatt (a méh kimosása, tisztitasa) ez fura erzes de nem fajt, inkabb fura mintha kizuhanyoznanak belul :)))
2015. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a 6hetes kontrollra még úgy mentem hogy véreztem.A doki nem mondta hogy gond lenne. Kb. a 7.héten múlt el és rá 2hétre meg már mensiztem.
2015. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 napig véreztem, a 6. naptól az 5. hétig tisztultam (már csak váladékoztam) és az 5. héten jött meg először a menstruációm.
2015. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!