Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergomi kórházban tényleg...

Esztergomi kórházban tényleg van családi szoba, ahova be lehet tolni a babát és jöhet látogatni Apa, testvér?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak még? A szobához tartozik fürdőszoba?
2015. febr. 21. 17:20
 1/5 anonim válasza:
Szia! Csak pozitív tapasztalataim vannak. Èn olyan szobában voltam, ahol volt fürdőszoba is, persze volt olyan szoba is ahol nem volt. Persze volt szóbán kívül is fürdőszoba. Van külön látogatószoba, ahova belehet tolni a babát a családnak megmutatni, olyankor csak Ti és a csalad vagytok bent. Minden reggel jöttek felmosni, kukát űríteni, olyankor szellőztetés is volt. Nyugodt, családias környezet, én nem bántam meg, h ott szültem. A csecsemősök, ápolók segítőkészek.
2015. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sok lett a persze az elején. :)
2015. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel megegyező tapasztalataim voltak. De én nem vinném be abba a családi szobába a babát, mert általában melegváltásban használták az anyukák és a családjaik. Kitudja, hogy az előttem lévő rokonai milyen higéniával rendelkeztek főleg ha a kisebbséghez tartoztak. Az ismerős ott dolgozoknak is ez volt a véleménye. A szoba ablaktalan zárt hely csak este vagy reggel tudták szellőztetni. Én a gyermekágyiosztály bejáratiajtaján lévő ablakon keresztűl mutatam meg a babát. Otthon majd megnézte, aki akarta. Azon a 3 napon nem változik semmi amiről lemaradt volna a család.
2015. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Nem akarok senkit elkeseríteni egomi vagyok és az egomi kórháznál undoritobb helyett még nem nagyon láttam
2015. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, aki más honnan jött szülni ide mind a saját körzetében lévő kórházat szidta. Az épület tényleg gáz, de az ellátás és az orvosok sokkal jobbak, mint pár évvel ezelőtt. Kétszer szültem itt császárral.Igaz én csak a szülészetet ismerem szerencsére itt, más osztályon nem voltam még.
2015. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!