Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki nem a...

Van itt olyan, aki nem a hagyományos értelemben vett fájdalmat érezte vajúdás alatt?

Figyelt kérdés
A babám nagyon nyomja a fejét, és annyira nyilall ott lent, hogy meg kell álljak a teendőmben, le is fővök. Tegnap volt amnioszkópia, 2 centire van nyitva a méhszáj. Jóslófájásom egyáltalán nem volt még. 40+1 hkm
2015. febr. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mit értesz nem hagyományos értelemben vett fájdalmon. De azt, amit írsz, hogy a fejét nyomja, én is sokszor éreztem. Aztán egy alkalommal akkor éreztem, mikor épp CTG-t néztek, akkor jöttem rá, hogy nem a baba fejét érzem, hanem ezek már a jóslófájások.
2015. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy nem derékfájdalom, hasgörcs jellemezte a folyamatot.
2015. febr. 23. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem derékfájdalom és görcs csak a vajúdàs alatt jött elő. Előtte a jóslófájások inkább csak kemènyedéshez hasonlítottak. A nyilallàsokat is èreztem a terhessèg végén, hiszen a baba ès a testem már készülődött a szülèsre.

A vajúdás első óráiban nem is éreztem derékfájàst, csak ahogy telt az idő ès erősödtek a fájàsok, úgy társult mellé erősebb görcs ès derékfájàs.

Úgyhogy még nem tudhatod mit érzel majd ha jönnek a tényleges fàjások.

2015. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Görcs egyáltalán nem volt, és igazán derékfájdalom sem. én inkább ilyen feszítő érzést éreztem.
2015. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Hol érezted a feszítést?
2015. febr. 23. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak a második lányomnál indult be a szülés. Akkor lent a nemi szervem felett éreztem folyamatosan fájásokat. Mondjuk én a havinál sosem görcsöltem, sosem voltak fájásaim, így 100%-ig biztos voltam abban, hogy beindult a szülés. Elment a nyákdugóm reggel fél 9 körül és egy óra múlva kezdődött, kb. 5-10 perces fájásokkal.

Este 8-ra mentünk be a kórházba, akkor már 1-2 perces fájásaim voltak.

Végül 22:40-kor s.császárral született meg a második lányunk is.

2015. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert várok itt a fájásokra, aztán lehet figyelmen kívül hagyom ezt az erős nyomás/feszítést. Most kb óránként jelentkezik.
2015. febr. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!