Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik része fáj jobban a...

Melyik része fáj jobban a szülésnek, a vajúdás vagy a kitolási szakasz? 37hkm

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Első szülésemnél a vajúdás fájt jobban, másodiknál pedig a kitolás.
2015. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
első szülésem volt csak a vajúdásban feladtam az életemet is, a kitolást meg sem éreztem
2015. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy melyik fájdalmasabb nehéz megmondani, de annyi biztos, hogy a vajúdás kellemetlenebb. Már maga a tény, hogy fogalmad sincs, hogy fél óráig vagy fél napig fog tartani elég idegőrlő. Kitolási szakasznál viszont tudod, hogy rövid időn belül vége lesz :) Kitolási szakaszban egyedül ami kellemetlen, amikor gyerek feje már félig kint van és elmúlik a fájás.
2015. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem a kitolási szakasz volt a fájdalmasabb. Igaz a vajúdásom nagyon rövid volt és fájásgyengeség volt, aztán egyik pillanatról a másikra jött :)
2015. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

máshogyan fáj

de szerintem ugyan annyira

2015. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vajúdás
2015. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Teljesen más érzés mindkettő. két hete szültem és hiába olvastam el megannyi cikket stb. erre nem lehet felkészülni teljesen más volt mint vártam. Nekem a kitolási szakasz volt a legrosszabb.
2015. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A vajúdást fájt jobban (eddig 1x szültem). A kitolásnál oda se figyeltem, nem értem rá, mert arra kellett koncentrálnom, hová nyomjak meg vettem-e már levegőt. Gátmetszést nem vettem észre...
2015. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, továbbra is várom a véleményeket! Nem sokára itt az idő, hogy szüljek, és nagyon félek a szüléstől, nem tudok mire számítani és ez félelmetes.
2015. jan. 29. 19:57
 10/25 anonim ***** válasza:
Vajúdás. 19 óra volt... megváltás volt mikor nyomhattam. A kitolás részébe az volt a baromira fájdalmas, h a csípőm azt hittem szétszakad. Na akkor a könnyem is kicsordult.
2015. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!