Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam dokinál, a méhszáj...

Ma voltam dokinál, a méhszáj C1111, a lepény 2-es fokban érett. Szerintetek lehet ebből a napokban baba? 38+3 hkm

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 11:09
 1/5 anonim válasza:

a méhszáj értéked alapján szerintem lehet , de jó neked, biztos könnyű szülésed lesz! :)

holnap én is megyek dokihoz remélem nekem is ilyen hírekkel fog szolgálni :) 37+6 hkm :)

2015. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaaj, bár igazad lenne!! :) nagyon szeretnék már túl lenni rajta, gondolom Te is! :) írd meg holnap, Neked mit mondott a doki, drukkolok, hogy jó hírek legyenek!! :)
2015. febr. 25. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből már bármikor lehet baba, bár nem garancia semmire a méhszájérték. :) Nekem 2111 - es és pénteken töltöm ultrahang szerint a 37 hetet (amúgy egy kicsivel több vagyok, csak a doki módosította a dátumot, szerintem tök feleslegesen). Én is nagyon kíváncsi vagyok hogy mikor indul meg a kicsim. :)
2015. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! :) Ma reggel 4 óra 50 perckor 4 és fél óra vajúdással megszületett a kislányom!! :) :) Nagyon boldogok vagyunk!!! :)
2015. febr. 28. 15:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Ti hogy vagytok? :)
2015. febr. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!